Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan készüljek állásinterjúr...

Hogyan készüljek állásinterjúra pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Nem is olyan egyszerű ez a kérdés. A neten már mindent Elolvastam amit lehet, de inkább egyforma levegőbe beszélt klisékkel mint példákkal találkoztam, amiből tudtam volna fejlődni.

Elég nehéz, mivel valójában zárkózott vagyok, akit ha megismernek, akkor sokan megkedvelnek. De nem vagyok az a típus akiről elsőre meg lehet állapítani milyen csudijó, mert annyira eladja magát. :(

(Banki területre pályázok, most végeztem a főiskolán)



2013. máj. 28. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh, megértem a helyzeted, én is ilyen vagyok. Nem is vesznek fel sehova :(

Helyezd a hangsúlyt az iskolai eredményeidre, ha pl. tdk-ztál, akkor beszélj arról, az tuti vonzó a munkaadó számára és hajlandó eltekinteni attól, hogy nem vagy egy nagy dumagép :)

2013. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, de mégis hogy.

Főként ez a mondjon el 5 rossz tulajdonságot. Miért ne Önt vegyük fel.. stb. Fogalmam sincs.

2013. máj. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!