Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tud v. ki, v. mit a Diszkont...

Tud v. ki, v. mit a Diszkont webáruházról? Kaptam egy állás ajánlatot tőlük, de nekem piramisjáték gyanús. Nem tudom érdemese foglalkozni egyáltalán az ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Állás keresési hirdetésemre jelentkeztek. Nem írtak konkrétumot, csak hogy írjak egy válaszlevelet és arra kapok egy robotlevelet. Ez meg is történt, és túl kecsegtető. Egy férfi írt állítólag, aki tanár és skyp- n tanít németben dolgozó magyarokat, és még plusz ezt is csinálja. Jutalékot kapsz eladás és beszervezett ember után, állítólag május 9-től működnek. Azt hiszem dióhéjba ennyi :P
2013. máj. 29. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Jutalékot kapsz eladás és beszervezett ember után


Eladás jutalékkal még nincs gáz, beszervezettel már annál inkább.

Tipikus MLM, ha nem akarsz magadnak problémát hagyd a francba.

2013. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!