Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek egy középfokú...

Mit kezdjek egy középfokú végzettséggel? Hogyan találhatok egy viszonylag normális melót?

Figyelt kérdés

Nem 150-200 ezres fizetésre gondolok,elég egy alap 80-90 is nettóba,csak ne kelljen egy gyárba robotolni 3 műszakba az lenne a lényeg.Mit tennétek a helyemben?

(28 F)


2013. máj. 31. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni mit jelent a középfokú végzettség.

Amúgy meg ha kell állás, akkor ne sajnáld rá az időd hogy feltúrt az internetet.

2013. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A neten sem egyszerű,amúgy érettségim van,plusz 3 szakma,köztük gazdasági informatikus a másik kettő lényegtelen,a német meg megy alapfokon egyelőre.
2013. máj. 31. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma középfokú végzettséggel kevesebb az esély mint 8 általánossal mert akkor ki kell pengetni a cégnek bruttó 85-at amúgy meg csak 70-75-öt.
2013. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet katonaság lesz belőle,csak oda se egyszerű már bejutni
2013. máj. 31. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:

"csak ne kelljen egy gyárba robotolni 3 műszakba"

Háát..., pedig érettségivel max. egy ilyen munkát találsz. Bár vannak olyan munkák, amelyekhez elég az is, például az értékesítői munka, bár én nem sok jót hallottam erről, állítólag átverés az egész.


Nekem nincs meg a diplomám nyelvvizsga hiánya miatt (bár az egyik fele megvan) és így sem vettek fel eddig sehova. Akkor egy érettségivel hova vennék fel az embert? Fura, hogy lassan már a takarítónőnek is diploma kell ahhoz, hogy tudjon dolgozni. Nevetséges ez a rendszer, mindent, csak nem a mi munkavállalók érdekeit szolgálják.


Szerintem valami gyorstalpaló tanfolyamra menj el, mert azzal a végzettséggel is többre mész, mint egy érettségivel.

2013. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sofőr/futár meló, raktári munka, stb.

De én a helyedben inkább rágyúrnék a németre, aztán lehet menni külföldre.

2013. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el az országot!
2013. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A németen gondolkozok,amúgy van gazdasági informatikus végzettségem is még,tudom az sem egy eget rengető végzettség,de legalább van még valami
2013. jún. 3. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Kimész külföldre valamelyikkel biztosan találsz állást és tiisztes fizetést is kapsz nem 120-130 ezreket!
2013. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szívesen hagynám el az országot,azért csak szeretnék itt élni,és itt felnevelni a leendő gyerekeimet.
2013. jún. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!