Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek elég szimpatikus...

Hogyan legyek elég szimpatikus, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok, eddig még nem tudtam dolgozni, 1. kapcsolataink nincsenek, iskola időben tanulás, és amiket kaptam 18 év a korhatár és ami jó lett volna pont iskola volt, vagy nem kaptam meg. Véletlenül ráakadtam egy hirdetésre egy vendéglővel kapcsolatban és írtam nekik hogy szívesen elvállalnék bármilyen munkát. Visszahívott egy fiatalabb hangú srác hogy személyes találkozóra menjek, és ha olyannak találnak amilyennek elképzelnek akkor oké, és nagyon örültem neki.

De félek hogy ugye nem rbancos külsejű, krvás csajokra gondolnak most? Mert nem vagyok ilyen, tisztességes munkát szeretnék, és mosolygós , vidám lány vagyok.

Milyen legyek?

(nagyon izgulok, hogy megkapjam)


2013. jún. 1. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj nyugodt és barátságos lenni. Ha normális hely, akkor ez nyerő lesz, ha a kur-vás külsőt keresik, akkor meg te is jobban jársz, ha nem vesznek fel.
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi volt a hírdeés leírása? Milyen munkát kellene végezned?

Amúgy csak add önmagad. Ha ribancos csajokra gondoltak, és te nem vagy az, akkor igazából te is jól jársz, ha nem vesznek fel.

2013. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hirdettek állást. még a megnyitó előtt írtam én hogy lehet e vmiben besegíteni mint diákmunka
2013. jún. 1. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"Még mindig nem válaszoltál, hogy mennyi idősek vagytok, és mennyi a bevételetek! "


Na ezt nem kellett volna. Így azt hiheti, hogy nagyon szükséged van a pénzre mindenáron, és jól ki fog használni, vagy nem fizet ki.

Ingyenes probanapokat ne vállalj mert becsapás az egész!

Azt meg, hogy hogyan viselkedj és öltözködj azt így látatlanban nehéz megmondani.


Ha esetleg küldenél egy képet -akár priviben is- sokat segítene. :)

2013. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!