Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A rendőr köztisztviselőnek...

A rendőr köztisztviselőnek számít?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A rendőr közalkalmazott.
2009. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
a rendőr hivatalos személy..ha pl ránk támadsz ,az HIV lesz..Hivatalos személy elleni erőszak.
2010. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyomozó szeretnék lenni, miért támadnék? :)
2010. márc. 7. 21:21
 4/10 anonim válasza:

nem az h támadsz,csak mondtam,h ebből következik h hivatalos személy.


nyomozónak akarsz menni?..Huh. Oda kell ám tanulás,jó érettségi stb..

2010. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom mik a feltételek... Elég jó az ismerettség. Tutdom hogy nem minden szép és jó, de nekem ezt kell csinálnom, semmi más nem érdekel csak a rendőrség :) Köszi a válaszokat!
2010. márc. 8. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:
A rendőr köztisztviselő, mivel közhatalma van. Egyébként sikerült azóta bekerülni RTF-re? Vagy esetleg valamelyik ÁJK-ra? :)
2012. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Közben megjött az eszem, ebben a világban már rendőrnek sem érdemes lenni. Saját céget kezdtem el tervezni, amit igyekszem a legjobban csinálni.


25/N

2012. jan. 5. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Helyes :D Többet lehet azzal keresni. Mondjuk én nyomozónak szeretnék menni (életvédelmisekhez), de itt Magyarországon tényleg csak úgy éri meg, ha vannak kapcsolataid, és mellette elmész tanítani valamelyik egyetemre, vagy főiskolára...
2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van jó pár rendőr ismerősöm különböző pozíciókban de mesélik hogy egyik napról a másikra ilyen 15-20 ember felmond, és szó szerint van amelyik kiment külföldre MOSOGATNI mert 4x annyit keres. Szánalmas országban élünk sajnos :S
2012. jan. 6. 13:07
 10/10 anonim válasza:

A rendőr az nem köztisztviselő, hanem közszolga.

Ha köztisztviselő lenne, akkor a Kttv. törvény hatálya alá tartozna, de ő a Hszt- a fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló tv.-hez sorolandó.

2012. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!