Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esek, van ötletetek? Mit...

HR-esek, van ötletetek? Mit mondjak az interjún?

Figyelt kérdés

Egyik nagy távközlési céghez megyek interjúra. Munkakör: ügyfélszolgálat, ügyféltanácsadó-értékesítő. Tehát az üzletben fogadnám az ügyfeleket, szerződéskötés, ajánlás stb stb.

Nem tudom, hogy mit szeretnek egy ilyen cégnél hallani, hogyha azt kérdezik, hogy "Miért akarok náluk dolgozni?" Most komolyan, erre milyen értelmes és megnyerő választ lehet adni?

Másik meg a bérezés. Ha a fizetésigényt kérdezik. Ugyanis ad1, tudom, hogy Magyarországon ezek töredéke a nyugatiaknak. Ad2 nekem most be kell érnem elvileg bármivel, mert kifogytak a tartalékok, a maszek munkám meg nagyon nem hoz semmit. Tehát kell.

Mi az a bér, amit ilyen helyen nem is blamázs, de nem is eltúlzott mondani?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 6. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!