Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkától lehet kevésbé...

Melyik munkától lehet kevésbé kikészülni? Mc Donald's, vagy árufeltöltő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az árufeltöltés szimpatikusabb lenne, ott is biztos vannak hülye főnökök, de egyedül pakolgatom a kólákat, esetleg azzal, akivel jóban vagyok, a kérdezősködő embereknek meg ha mégse tudnék segíteni, csak nem küldenének el a fenébe, hiszen csak egy tudatlan árufeltöltő vagyok.


A Mekiben viszont a pörgés, a sok hülye ember, nyomás felülről, hogy teljesíts, nagyobb hibalehetőség - a Tescoban esetleg rossz helyre pakolom a kekszeket, bár ahhoz szerintem nagyon el kell bambulni - de itt pénzzel dolgozni, akár külföldiekkel beszélgetni...

Amíg csak krumplit sütni vagy takarítani osztanak be az kevésbé frusztráló, de szerintem jobb dolog kólát pakolni, mint a meki előtt csikket szedni.

2013. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőben volt részem, szóval mesélek:) nekem az árufeltöltő jött be jobban. tescoban kevésbé rugalmas a beo., szóval mehettem 6:00-tól 14:30-ig vagy 13:30-tól 22:00-ig, ha nyolc órára mentem. viszont akkor tudtam, hogy akkor kell menni, és kész. mekiben marha jól hangzott az, hogy nincs kötött munkarend, akkor megyek amikor tudok, csakhogy ha beírtam magam beosztáskérelembe úgy, hogy mondjuk reggel nyolctól délután ötig érek rá, akkor nem ám 8 órára írtak be, hanem mondjuk 13:00-tól ötig.. és ha ötkor hatalmas forgalom volt, nem engedtek haza. meg a mekis munka amúgy is nagyon hajtós, ha tömeg van az étteremben egy percre nincs nyugtod, volt, hogy nyolc órát kaja nélkül húztam le.. és rossz a stressztűrő képességem :D ráadásul sokat érintkezel vezetőkkel. ha van egy műszakvezető, akitől tartasz (nem félsz, csak szeretnél 10 lépés távolságot köztetek, és azok a lépések jóó nagyok legyenek), az el tud csszni egy egész munkanapot. ja, és az égési sérülésekről még nem beszéltem... tesco is kemény munka, viszont nyugisabb, és nem pampognak neked egész nap. szóval azt javaslom. meki javára csak annyit írnék, hogy ha oda már felvettek, akkor biztos hívnak dolgozni, tesco kiszámíthatatlan, lehet, hogy felvesznek, de nem lesz rád szükség. én júniusban írtam alá szerződést és augusztusban hívtak először, akkor is csak azért, mert apa jóban volt ott valami vezetővel és így "protekcióval" behívtak. ezeket összevetve dönts:) a kérdésedre válaszolva: az árufeltöltéstől. persze ha 8 órát lehúzol így is, úgy is nyűgös és fáradt leszel, de biztos nem gyomorgörccsel mész második nap melózni.
2013. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ja, még annyi maradt le, hogy mekiben, ha hat órára osztanak be, annak sem szabad örülni. az úgy lazának tűnik, félórás szünettel, de vezetők nem igazán preferálják. legtöbbször megkérnek, hogy maradj még 1-2 órát, ha nemet mondasz (mert éppen meg a k.a vonatod, és 3 órát várhatnál a következőre, vagy nem is jön már egyáltalán), jön az enyhe sértődés, rosszabb esetben kiabálnak veled és megkapod, hogy el lehet innen menni. szóval tényleg inkább menj árut tölteni:) tescoban nekem 30 forinttal magasabb is volt az órabérem, ha jól rémlik.
2013. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezek egészen lesújtó vélemények a mekiről. Ez kritikán aluli!
2013. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne mennj ilyen f0s helyekre dolgozni.Mint a kettő épületeibe rpg-t kéne lőni vagy fel c4-ezni,aztán indulhat a tüzijáték!
2013. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csodát ne várj a Mekitől, nyugaton szinte kizárólag csak bevándorlók dolgoznak ezekben.
2013. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felejtsd el. Ezt tapasztalatbol mondom. Mindketto egy undorito munka mint fizikailag mint lelkileg. Hajtanak mint az atom hulla faradtan esel hazasemmire nincs idod..az eletkedvem ment el mig az aldiban dolgoztam..ha mar arra gondoltam hogy hetfon dolgozni kell menni rosszul lettem kb.. undoritoan lekezeloen viselkednek veled es neked persze mindent turnod kell mert akkor : ha nemtetszik van helyetted 600 masik jelentkezo. Igen sajnos van. Az a szomoru.
2015. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elfelejtenénk, csak sajnos nem mindenkinek van esélye jobb helyen dolgozni...

Szalagmunkára esélyes még viszonylag könnyen bejutni, na az valahol szörnyűbb mint a Meki, valahol viszont egész kellemes, nem kell naphosszat állni, emberi tempóban lehet dolgozni..

2015. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!