Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 eves vagyok, kozgazdasz,...

28 eves vagyok, kozgazdasz, angolul es nemetul beszelek felso fokon, de nem akarok dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most rugtak ki az angliai allasombol mert tul sokat hianyoztam, nem mentem be dolgozni egy par alkalommal. Most haza fogok menni magyarorszagra egy kicsit pihenni utana ujbol megprobalok allast talalni kulfoldon. De nem akarok dolgozni...

2013. jún. 11. 19:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jah... Mondjuk annyi szerencsem van hogy penzt mindig tudok szerezni... sot tisztessegesen.

Csak mar kapcsolat miatt nem lett volna kedvem megint elmenni dolgozni... de nah a multkori 3 honap utan is vart vissza... most csak 1,5-et leszek... :/:/

Utana uj eletet akarok!!!

Csak 1,5 honapot kell kibirnom... :(

Olyan keves es nekem meg is olyan sok!


Nah meg egy nagy tervem nem jott be... Ugyhogy nagyon idegesit... a tanulmanyaim kesnek :(((

megint 1 ev minusz ugy tunik... vagy nem... ah kaosz.

2013. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Jézusom, ember! Térj már észhez! Mi az hogy nem akarzs dolgozni? Szerinted az élet egy kib*ott kívánságműsor? Majd akkor tegyél ilyen kijelentést ha megnyerted a lottót .. ilyen végzettséggel sokra viheted! Vgyél magadon erőt, aztán húzzál el dolgozni!
2014. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!