Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 eves vagyok, kozgazdasz,...

28 eves vagyok, kozgazdasz, angolul es nemetul beszelek felso fokon, de nem akarok dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most rugtak ki az angliai allasombol mert tul sokat hianyoztam, nem mentem be dolgozni egy par alkalommal. Most haza fogok menni magyarorszagra egy kicsit pihenni utana ujbol megprobalok allast talalni kulfoldon. De nem akarok dolgozni...

2013. jún. 11. 19:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez a kérdés valami vérlázítónak gondolt trollkodás akart lenni, hogy nem akarsz dolgozni? Kit érdekel? Ne dolgozz, halj éhen, k urválkodj, mit érdekel engem.


Esetleg a neved és személyi számod írd ide, hogy majd ha a későbbiekben mégis jelentkezésre adod a fejed észre tudják venni a munkáltatók, hogy milyen remek munkaerő lennél.


1/10, jánosok nem lettek megzörgetve

2013. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Én a helyedben elmennék itthon vagy esetleg ottkint fordítónak/tolmácsnak. Esetleg adnék deákoknak külön nyelvórákat. Ez nem ilyen ülős meló.


Egyébként mi az, amiért ennyire nem szereted a szakmádat? A sok ülés és az unalmas papírmeló?

2013. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, mondjuk, h mi volt a munkád. Mert az, h közgazdász, gondolom, csak a végzettséged.

Am szerintem elég sokan vagyunk, akik munka helyett inkább csak lazulnánk, élveznénk az életet, de sajna ez nem ilyen 1xű és 28 évesen azért már ezt illene is tudni...

Nincs lelkiismeret furdalásod, mikro nem mész dolgozni??? Csak úgy nem szólsz be és ennyi??

2013. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Beszolok a munkahelyemre hogy beteg vagyok, ennyi. Gyogyszereket is szedek melyek elegge hatraltatnak a dolgokban, ezekrol probalok most leszokni, ezert megyek haza. No meg most van nyar, szeretnem kielvezni utoljara, ilyen ugysem lesz tobbet az eletemben hogy valaki eltartson par honapig.
2013. jún. 12. 21:59
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Német és angol felsőfokú nyelvtudással könnyen felvesznek tolmácsnak ,a közgazdász végzettséged senkit sem érdekel.

Tolmácsként nem kell sokat dolgoznod és jól kereshetsz , csak a főnökséggel kell jóban lenni és jól kommunikálni az emberekkel.

2013. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülyeség már, csak mert felsőfokon beszél egy nyelvet, nem lehet belőle rögtön tolmács....

Ahhoz külön végzettség kell, 2 éves képzés

Nem olyan 1xű tolmácsolni, mint gondolod

Ráadásul az angol és német már elég telítődött

-egy nem tolmács-

2013. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De jó neked...Mások meg éhenhalnak,mert nincs állásuk.
2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17/17

Mo-n még nagyon-nagyon kevesen haltak éhen... bár sokan éheznek és nyomorognak.

2013. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kedvem dolgozni...

Tobb mint 3 millat vertem el fel ev alatt szorakozasra meg minden xarra...

Jo fax vagyok.


Most megint kezdhetem elolrol...

Megint kell 1-2 milla es abbol vallalkozas... nem fogok luxusnyaralasra menni most...:/


Annyi szerencsem van, hogy most mar tapasztalat miatt jobb munkat kapok...


22/N

2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Utolsó: legalább tanúltál a hibáidból.
2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!