Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakört lenne érdemes...

Milyen munkakört lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés

Friss diplomás vagyok. Érdeklődnék, hogy gépész mérnök diplomával melyik munkakörben lenne érdemes dolgozni, illetve, hogy konkrétan ezek mit takarnak, és melyikkel lehet magasabb pozíciót betölteni.

Gépgyártás technológiai üzemmérnök, Géptervező mérnök, Termelési mérnök, Termelés tervezési mérnök.


2013. jún. 12. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden tisztelettel, de az egyetem 3/5 éve alatt egyáltalán semminek nem néztél utána azzal kapcsolatban, hogy hol fogod folytatni a jövőd az egyetem után?


A mérnök haverom az egyetem utolsó évében önszorgalomból olyan cégeket látogatott meg, ahol megtudhatta az általad kérdezett infókat.

Ha írsz egy e-mail címet privátban, megkérem hogy írjon neked a dolgokról.

2013. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!