Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy leltárra fogok majd...

Nagy leltárra fogok majd menni a Tescoba. Mi lesz mégis a feladatom? (diák)

Figyelt kérdés

Életemben nem vettem részt még ilyen leltározásban és nem igazán meséltek, mi a feladat pontosan.


Azt tudom, hogy számolni fogunk, vagy valami ilyesmi, de 12 órát kell majd dolgoznunk. Mit tudunk majd annyi ideig? Az egész Tesco készletét számoljuk? :D Hogy zajlik le mégis egy ilyen nagy leltár?


Elnézést, de laikus vagyok ebben a témában. Hálás vagyok a segítségért, köszönöm! :)



2013. jún. 13. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen az egész Tesco készletét. Kint a raktárban és bent a boltban. :)
2013. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azta!


Na, erre tényleg kíváncsi leszek, mert nem kis méretű Tesco-ról van azért szó. Nagyon szépen köszönöm a válaszod!


Ilyen kis méretű zsebszámológépet érdemes betennem a zsebembe? :)

2013. jún. 14. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes :) és egy rahedli nyugtatót :D
2013. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D :D :D

Nem hangzik túl bíztatóan :D

Annyira csak nem lesz rossz, most miért mondod? :P

2013. jún. 15. 09:56
 5/10 anonim válasza:
mi volt a tapasztalat?
2013. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szervusz!


Jelenleg nincs tapasztalatom, mert a kérdésben említett leltár csak július elsején fog megtörténni, de ígérem, megosztom veled, ha kíváncsi vagy. :-)

2013. jún. 19. 16:36
 7/10 -=Koldus=- válasza:

Kapni fogsz valamennyi tájékoztatást, hogy mégis mit kell csinálnod.

Ha nappalra mégy (reggel 6-tól este 7-ig) akkor a raktárban fogsz lenni és ott fogsz dolgozni.

Ha éjszakára (este 6-tól reggel 7-ig) akkor pedig az áruház eladóterében fogsz számolni, kütyüzni, ellenőrizni.



Ha kérdésed van írj nyugodtan...

2013. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia Koldus!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod és a segítséged.

Szavadon foglak, így most szeretnék kérdezni is. :-)

Reggel 6 órára fogok menni egyébként, tehát akkor ezek szerint raktárban fogok dolgozni.


Ha nagyon szépen megkérlek, dióhéjban összetudnád nekem foglalni, milyen feladat vár rám? Azt sejtem, hogy számolni kell, hisz leltár, de ha te voltál, elmondod mit szoktak mondani, mire figyeljünk vagy mégis mi lehet a feladat? Megszámolod miből mennyi van, aztán felírod? :D

2013. jún. 23. 19:56
 9/10 -=Koldus=- válasza:

Nappal még nem leltáraztam, mindig éjszakás vagyok ilyenkor xD


Egyébként mire elérkezik a leltár napja, addigra a raktárak és az eladótérben lévő úgymond polctetők már meg vannak számolva és kinyomtatva mellékelve van hozzájuk egy lista. Nappal ezt a listát kell felvinni a rendszerbe a kütyüvel. Ezek után pedig vissza kell ellenőrizni, hogy tényleg annyi db van-e az adott termékből a raklapon, mint amennyit előtted megszámolt az ott dolgozó és amit Te ugye felvittél a rendszerbe.


Kb ennyi lenne, de mondom nappal még sosem leltáraztam, így pontosan nem tudom miként is zajlik.

2013. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Koldus!


Vizuális típusként így nagyjából magam elé tudom képzelni, mi is lesz a feladat. :D

Remélem annak a kütyünek a használata egyszerű lesz és nem valami bonyolult dolog. :D

2013. jún. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!