Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet "berobbanni" a...

Hogy lehet "berobbanni" a divatvilágba?

Figyelt kérdés
Tervező szeretnék lenni de nem tudom hogy lehetne elkezdeni! 16 éves vagyok úgyhogy állandó állásra még nem tudok jelentkezni. Van valakinek ötlete hogy hogy lehetne nekiállni? Hova lehetne beküldeni a terveket, melyik céghez? Hogy kell ebbe belevágni? Tudtok nekem ajánlani olyan oldalt ahol diákok is küldhetnek be terveket és fizetnek is érte? a válaszokat köszönöm! : )

2013. jún. 14. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Be kell hajolni pár ismert híres-gazdag-médiahatalommal rendelkező vén papi előtt. Elég ha Turnert megfűzöd.
2013. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kitalálsz vmi drága, és fölös stílust, amit esznek a májer kiskölykök.
2013. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a barátságos tekintetű úriember az :D


Szerintem inkább nem akarsz berobbani, hanem szépen lassan felaraszolni a tisztességes módon


[link]

2013. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
LoL úgy néz ki mint Peter Griffin apósa :D
2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1) Ez semmilyen formában nem Szerelem, Szex > Párkapcsolatok témakör, ha már itt elvérzel, nem jó jel.

2) Olyan, hogy te beküldesz terveket, és egyből fizetnek érte, ez nagyon elrugaszkodott hozzáállás.


Tehetség + Kapcsolatrendszer + Türelem, ami soha nem "berobbanás". Évek.


Csak azért, mert már "húderégóta" tetszik neked valami, még nem jelenti azt, hogy helyt is tudnál állni benne.


Ez nem kötözködés, ez visszarántás a földre. Ahhoz, hogy az ember álmokat kergessen, valami kiinduló alap is kéne.

2013. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kapcsolatrendszer"


Na ez az amit jobb ha elfelejtesz kivéve ha van gazdag rokonod vagy gyerekkori barátod. Különben adnod is kellene érte valamit ami vagy szex (ha jó csaj vagy) vagy 10% minden egyes "kapcsolatodnak".

2013. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
két tányér babgulyás után tuti berobbansz a divatvilágba!:D:D
2013. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pár kiló tnt-vel
2013. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!