Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jó ötlet PowerPoin...

Szerintetek jó ötlet PowerPointos prezentációban is megküldeni az önéletrajzot?

Figyelt kérdés
A munka során rendszeresen kellene ilyen prezentációkat készíteni és előadni, ezért arra gondoltam, hogy nem lenne rossz ötlet, de érdekelne a véleményetek. Elég nagy cégről van szó, tehát biztos rengeteg önéletrajzot fognak kapni. Nagyon tetszik az állás, úgy érzem, rám szabták, ezért valahogy ki szeretnék tűnni a tömegből. Más ötletet is szívesen fogadok.
2013. jún. 18. 13:04
 1/10 anonim válasza:

Ha a munkáltató kér egy bemutatkozó prezentációt, szerintem mindenképp tedd a végére azönéletrajzot, és valami ütős pár soros motivációs levélfélét.

Szeritem jópofa ötlet.

2013. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell prezi. Legyen vérprofi küllemű az önéletrajzod és .pdf-ben küldd el, hogy abból is látszódjon a profizmus (angol/magyar) Tartalmi szempontból, ami lényeges, hogy azokat a képességeidet emeld ki, amelyek fontosak lehetnek a cég számára! Ezen kívül készíts motivációs levelet! (érezzék, hogy nem egy általános önéletrajzot adsz be)
2013. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, egyetlen hr-esnek nem lesz türelme végiglapozgatni. Örülnek, ha a sima word önéletrajzokat van idejük végignézni.
2013. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt csinálom már hónapok óta... És képzeljétek el, hogy volt olyan cég, ahol felháborodva visszaírt a HR-es, hogy ő a pdf-et nem tudja megnyitni... Pedig nem is szerepelt a kiírásban, hogy milyen formátumban kéri, így gondoltam, hogy alap a pdf...


Azért gondoltam prezentációra, mert nem írták meg konkrétan, hogy milyen formában (önéletrajz, motivációs levél vagy ilyesmik) kell jelentkezni, mert a honlapon keresztül lehet feltölteni a jelentkezéseket. Van egy rész a CV-nek, és egy az egyéb dokumentumoknak. Az egyébhez azt írták, hogy olyan dolgokat töltsek fel, amiket fontosnak tartok a pályázat elbírálásához, pl. motivációs levél. Ezért arra gondoltam, hogy a hagyományos pakk (CV, motivációs levél) mellé készítek egy ppt-t a cég logójával és színeivel, ami a vázlatos önéletrajzom lenne - szépen megszerkesztve.

2013. jún. 18. 13:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyéb dokumentumokhoz 3 db-ot lehet feltöltetni és csak magyar nyelvű jelentkezés kell.
2013. jún. 18. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a PowerPointban készített prezentáció, mert a munka során ez kell, a Profession.hu valahonnan átvett amerikai cikkjére hajaz, hogy ott a pályázók például újságként küldik be az önéletrajzaikat.


Magyarországon a huszonéves HR asszisztens kislányokat, akik a szűrést végzik érdeklik az ilyen kreatív ötletek?

2013. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom, hogy érdeklik-e őket, ezért tettem fel a kérdést. Azt a cikket épp nem olvastam, de egy másikat, amelyikben megemlítik a ppt formátumot igen (még korábban). De eddig egy hirdetéshez se passzolt volna, azok közül amikre jelentkeztem.
2013. jún. 18. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Doclerről van szó, ha jól értem. Szerintem mindenképp csináld meg, hátrányod nem származhat belőle. Lényeg, hogy ne legyen túl hosszú, 3-4 dia. Vagy csinálj kettőt, a nevében legyen benne, hogy GipszJakabppt_rövid és ugyanez hosszú verzióban.
2013. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6 dia lett, nincs tele animációkkal, szóval 20 mp alatt el lehet olvasni, végigkattintani pedig 5 mp. De elég látványos lett, hogy a céges színeket használtam, meg az első diára tettem egy szép, nagy logót. Tetszik! :) Legalább látják, hogy foglalkoztam a témával, nem csak felhajítottam valamit.
2013. jún. 19. 08:10
 10/10 Zsani:) válasza:
szia :) milyen munkára jelentkeztél? mert majd Én is ilyesmivel szeretnék foglalkozni és érdekelni hogy milyen munkáknál kell sok prezentációt készíteni illetve előadni :)
2013. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!