Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondok a munkahelyemen és...

Felmondok a munkahelyemen és pókerezek inkább. Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sokan csinálják ezt, legalább saját magam osztom be az időm, gondoltam miért ne lehetne, jobb mint robotolni.
2013. ápr. 23. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A fizu fix a nyerés meg kétesélyes.

Ha nagyot buksz az gáz.

Szerintem meló mellett pókerezz.

Legalább a számlákra valót gürcöld össze.

2013. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy jó ötlet.
2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 3 hónapig csináld meló mellett. Ha azidő alatt folyamatosan tudsz, elfogadható mennyiségű nyereményt összeszedni, akkor persze, válthatsz bátran.
2013. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed, akkor rossz ötlet.

Sokan élnek a pókerből munka nélkül, de azért pár százezer partit lenyomtak ők is, mire elérték ezt a szintet, hogy pluszban szállnak ki (nem feltétlenül milliomosok, inkább csak megélnek).

2013. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk 1000 emberből egynek bejön, a többiek elbuknak.

Biztosan érzed, hogy te vagy az az egy ?

2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet. Az mellett csinálhatod a pókert, de semmiképpen sem szabad felmondanod! Mi lesz, ha az összes pénzedet elveszíted a pókeren? Akkor pedig utcára jutsz! Ha milliomos vagy, akkor még azt mondom oké, de most legalább van egy fix összeg amit megkapsz, és igaza van az első válaszolónak: legalább számlákat tudd kifizetni! De az nem baj, ha amellett pókerezel. De azért nem árt vele vigyázni!!!
2013. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
A 4. vagyok. Ha komolyan gondolod a dolgot, akkor munka mellett játékpénzzel játssz (gondolom netes pókerre gondolsz). Csináld ezt egy hónapig, de komolyan. Ha a végén pluszban szállsz ki, akkor talán érdemes elgondolkozni rendes pénzzel, esetleg főállásként űzni. (Az egyszeri nagy nyeremény sokat nem számít. Sok kicsi számít, hogy abból mennyi jön.)
2013. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
kérjél 3 hónap fizu nélküli szabit és vágj bele, ha bejön kiszállsz a robotból, ha nem akkor legalább nem bux nagyon és tudod mi a páya
2013. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Remek ötlet, kellenek a fishek, a cápáknak is meg kell élni valamiból!
2013. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

A játékpénz nem teljesen jó. Fél évig játszottam hobbiból játékpénzen, 5 dollárból 150.000-et csináltam.


Gondoltam betolok igazi pénzben 5 ezret, ha elbukom, akkor elköltöttem szórakozásra. Először lett belőle 10 ezer, majd egy nap alatt elbuktam az egészet :)


Talán más a pszichológiája, ha tétje van, vagy ott már profibbak vannak, de nem mérvadó sajnos a játékpénzes verzió.

2013. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!