Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállaltatok már kérdőíves...

Vállaltatok már kérdőíves munkát nyáron? Érdemes?

Figyelt kérdés

Apródon találtam egy ilyen nyári diák munkát, miszerint nem utcán, hanem egészségügyi központokban kellene kérdőívezni, plázákban kuponokat kitöltetni. és hetente fizetnének "teljesítménybér arányos fizetés (hetente kb.24.000 ft)"

13. kerületi irodaházukba hívtak egy megbeszélésre az önéletrajzommal. Csináltatok már hasonlót? Szerintetek érdemes?



2013. jún. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Az emberek rühellik az ilyen kérdőíves emberkéket így sok atrocitásnak vagy kitéve plusz nem sokan fognak megállni a pénz meg teljesítményre megy szal eléggé időpazarlás az ilyen meló.
2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"teljesítménybér arányos fizetés (hetente kb.24.000 ft)"

el ne hidd már...

2013. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondoltam. Magamból kiindulva. én sem nagyon szeretem, ha ilyenekkel állítanak meg!
2013. jún. 21. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

De ne magadból indulj ki. Marhára nem mindegy az sem, hogy hol zaklatnak ilyennel. Ha reggeli rohanásban az aluljáróban akkor elég esélytelen, lássuk be.


Ha egy egészségügyi intézményben, ahol van rengeteg beteg és mindegyik nagyon sokat kell várakozzon akkor azért elég jó eséllyel sikerül kitölteni egy rakás kérdőívet. Mert azon kívül, hogy ráér még jót is teszel vele, mert legalább megtöröd picit az unalmas várakozást, szóval biztos, hogy jóval több embernek lesz hozzá kedve, mint a rohanós aluljáróban az utcán.


Kb. a két végletet mondtam, a kettő között azért még van egy pár variáció.

2013. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!