Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadúszó grafikusként meg...

Bence87 kérdése:

Szabadúszó grafikusként meg lehet élni? Lesz elég munka?

Figyelt kérdés
Csinálnék saját honlapot, és hirdetném magamat különböző helyeken, külföldi és magyar ügyfeleknek egyaránt. De nem túl telített ez a szakma? Illetve mire érdemes specializálódni?

2013. jún. 22. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán a reklám piacnak lenne hasznod, plusz ugye a dizájn megtervezése a weboldalaknak, de ez ugye nem állandó, szóval én másod állásba csinálnám, maximum akkor foglalkoznék csak ezzel ha kapnék valahová ajánlatot, valami menő céghez, de így szabad úszóként nem hiszem hogy nagyot kaszálnál vele. Szerintem először másodállásba csináld, aztán ha beindul akkor mehet főállásba is, csak ez oké hogy vannak grafikusok, meg a nagyobb cégeknek mind van vagy saját grafikusa vagy egy állandó ügyfélt kérnek fel erre a célra. De elég nehéz lesz befutnod én szerintem.

Egyik ismerősöm is grafikus, és ő nagyon jő pénzért a helyi vállalkozóknak csinált már meg ezt azt de örült hogy annyit kapott érte hogy a főállása mellett egy kis zsebpénzre valója meglegyen.

2013. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!