Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 14 éves fiú aki jó erőben...

Egy 14 éves fiú aki jó erőben van az mit és hol tud dolgozni?

Figyelt kérdés
Értek az infóhoz főleg webkészítést márt haladó szinten űzőm de a kétkezi munkát sem vetem meg !

2013. jún. 23. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

"Magyarországon munkavállaló az lehet, aki a tizenhatodik életévét betöltötte. Ettől eltérően munkavállaló lehet - az iskolai szünet alatt - az a tizenötödik életévét betöltött tanuló, aki nappali rendszerű képzés keretében tanulmányokat folytat."


Ergo semmit és sehol.

2013. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
wbkészítést haladó szinten űzöd? mert tudsz csinálni mindenkilapjás honlapot?
2013. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy ezt olvastam nekem is valami ilyen volt az első benyomásom.
2013. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, én márt több webkészítés és hozzá járó programos tanfolyamon voltam amiket alátámasztani tudok mert sikeresen elvégeztem és bizonyítványt kaptam róla.
2013. jún. 24. 15:37
 5/6 anonim válasza:
Fiatal vagy, nagyon fiatal! 15 éves korodtól mehetsz nyáron kukoricát címerezni, de 16, és 17 éves korodban se fogsz ennél jobb munkát találni.
2013. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ekkora informatikai zseni vagy akkor rakd le ősszel az érettségit és jövő szeptemberben már vár a BME mérnökinformatikus szakja és ott részt vehetsz kutatási projektekben amiért pénzt kapsz
2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!