Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha csöbörből...

Mit tegyek, ha csöbörből vödörbe estem munka téren?

Figyelt kérdés

Három évig dolgoztam mint értékesítő és logisztikus egy gyárban, angol-német tárgyalóképes nyelvtudással. A pénz is kevés volt, a cég is egyre bizonytalanabb, öt ember munkáját végeztem és úgy éreztem nekem ennél több kell, vagyis jobb.

Egy hónap alatt találtam az új munkámat, múlthéten járt le a próbaidőm, de az az igazság, hogy akármennyire is szerettem volna elszabadulni az előző melóhelyről kicsit megbántam a gyors döntést, mert a mostani helyem enyhén szólva is kiborító. A főnökasszonyom nem normális, komolyan, mindenki idegbeteg, ráadásul a kollégáim mind idős nők, akik ott tesznek keresztbe ahol tudnak, ha az érdekük úgy kívánja. A főnökasszonyom rendszeresen ellenőriz, mert az előttem levők elcseszték a melót és ő ki is hangsúlyozta, hogy most miattuk "szívat" ennyit, mert ők nem bírták az iramot (mondjuk meg is értem...).

Ha felállok napi 8 óra munka után, akkor visszahív, mondván hogy biztos nem csináltam meg mindent. Persze amint lekéstem a vonatot, elenged, hogy mehetek, ne túlórázzak, mert nincs fizetve. De persze ha meg a munka nincs kész, akkor azért ordít.

Az az igazság, hogy az elején még érdekelt a munka, de most már nagyon el vagyok keseredve, hogy ez sem a megfelelő, vagy bennem van a hiba, én vagyok ennyire sötét, aki nem képes jól csinálni a munkáját?


Egyébként mennék, csak nem akarom, hogy az legyen az önéletrajzomba, hogy 3 hónapot voltam valahol... de szerintem ha ezen a nőn múlik, előbb utóbb úgy is kirúg (mint minden fiatal elődömet, aki nő volt).


Mit tennétek a helyemben?


24L


2013. jún. 24. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóképpen jártam, több év után kellett eljönnöm az első munkahelyemről, utána viszonylag gyorsan találtam másikat, de ott még rosszabb körülmények közé csöppentem. 2 hónapig bírtam, nem tudtam elfogadni, hogy Magyarországon kizárólag stresszes körülmények között lehet dolgozni. Utólag kiderült, hogy jó döntést hoztam, a 3. helyemet is viszonylag gyorsan megtaláltam és ott már a körülmények is sokkal jobbak.
2013. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ja igen, és a lényeg: a 2 hónapos munkaviszonyt végül is nem írtam bele az önéletrajzomba.
2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez azért megnyugtató...

De lehet én a 3-4 hónapot már beírom, különben megkérdezik, mit csináltam ez alatt az idő alatt, ráadásul az előző bejelentett hely amúgy is kiderül, ha beleírom az önéletrajzba ha nem.

2013. jún. 24. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
elgondolkodnék
2013. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Min kellene?
2013. júl. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!