Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért bunkók az állásjelentkez...

Miért bunkók az állásjelentkezőkkel? Ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Voltam egy helyen állásinterjún. Ott a recepciónál sorban álltam. Előttem egy ember volt, aki valami iránt érdeklődött, tehát ügyfél volt. Vele baromi kedvesek voltak, hogy mit parancsol stb. (majd kinyalták a popsiját) Mikor én jöttem rám is rám mosolyogtak, de mikor mondtam hogy interjúra jöttem. Hirtelen komoly lettek és tök bunkón mondták, hogy oda menjek és oda üljek le.
2013. jún. 24. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre, mindig udvariasak voltak velem mindenhol.
2013. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aladárkiss válasza:
Anno velem is kedvesek voltak. Mikor közölték mennyit tudnak fizetni a munkáért én megköszöntem, hogy itt lehettem kinevettem őket felálltam és leléptem. Utánam jöttek megkérdezték, miért léptem le, én közöltem a fizetési ajánlat számomra nevetséges én ennyiért nem kelek fel. Na utána mondták mit képzelek magamról meg stb. Csak annyit kérdeztem vissza most az a bajuk, hogy engem nem tudnak kihasználni és rabszolgaként tartani ? erre egyből el hallgattak.
2013. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!