Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érdemes munkát keresni?

Hogy érdemes munkát keresni?

Figyelt kérdés
Felsőfokú szakképesítést végzett 2 nyelven beszélő nő vagyok. Csak call-centerekbe hívnak, és azért az nem egy biztos munka. Leadtam igényeimet és már úgy vagyok vele, hogy valamit muszáj dolgozni. ("Mindegy mi az csak dolgozzak" - ezért van sok diplomás a tesco-ban. Pénzből élünk...)
2013. jún. 25. 05:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyen jó önéletrajzod, magabiztos kiállásod az interjúkon. Az idegen nyelveken tudj interjúzni is, ha kell.

Egészítsd ki az önéletrajzodat plusz dolgokkal, amíg nem dolgozol: tanulj nyelvet (otthon magadtól, akkor ingyenes), tanulj online egyetemen - szintén ingyen, olvass sokat, fejlődj, gyakorolj, érdeklődj.


Írj jó motivációs leveleket, keress meg te cégeket. Ne várj arra, hogy álláshirdetés legyen, ahova szívesen mennél, oda jelentkezz csak úgy is.

És rengeteg helyre, ne csak egy-kettőre.

2013. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!