Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákok, telefonos operátorkodt...

Diákok, telefonos operátorkodtatok már?

Figyelt kérdés
Behívtak állásinterjúra a VI. kerületbe, és nem tudom mire számítsak! Tudnátok valamiféle infoval, tapasztalattal szolgálni?

2013. jún. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha telemarketinges leszel, az az rendkívül megviseli majd a pszichédet, mert az embereknek elegük van ebből, és jól el leszel küldve a csudába naponta sokszor... Én a helyedben keresnék tisztességes munkát.
2013. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, a hirdetésben semmi nem volt benne, és a nő telefonba se mondott semmit. Úgy vagyok vele, hogy elmegyek, meg tudom mi ez, aztán ha nagyon kaki, akkor megköszönöm a lehetőséget és lejövök. nem!?
2013. jún. 28. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
De...
2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is hívtak fel hasonló ügyben állásinterjúra. Telefonon nem mondtak konkrétumot, csak a címet, hogy hová és mikor kell menni, kit kell keresni. Persze előtte utánajártam, pénzügyi tanácsadó céghez hívtak, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a fentebb említett munka, csak személyesen kell végezni. Első állásinterjúm volt, tapasztalatszerzés miatt csináltam csak végig, pedig mondta az interjúztató, ha nem érdekel, szóljak, ne raboljuk egymás idejét. Akkortól nem érdekelt, amikor kimondta a varázsszót: "teljesítményarányos bérezés". Ezután még bent voltam vagy 1 órát :D.
2013. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!