Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként hátrány lesz ez...

Diplomásként hátrány lesz ez majd a jövőben? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, de sajnos eddig még nem sikerült elhelyezkednem. A közelben van egy nagyobb vállalat, ahova majdnem mindig (most nem, de pár héten belül megint)keresnek betanított munkára szalag mellé dolgozókat. Gondoltam rá, hogy odamegyek, mellette pedig próbálkozom máshol, hátha felvesznek diplomával. A fizetés is kevés, a meló is sz@r de ez lenne. Csak félek hogy később hátrány lesz, mert nem leszek pályakezdő, így a támogatások sem élnek. Meg szakmailag még mindig a béka segge alatt lennék. Vagy várjak még 1 hónapot? Lassan 3 hónapja vagyok munkanélküli. Még nem rengeteg, de most már jó lenne valami. A szüleim még támogatnak, de ezt sem várhatom el, nem lehetek így a végtelenségig. Mit javasoltok?
2013. márc. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj és dolgozz. Ha vársz, akkor sem biztos, hogy munkát találsz akár egy éven belül. Most van lehetőség, használd ki.
2013. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pályakezdők támogatása, úgy kb egy nagy kalap sz/rt sem ér, egy komolyabb cég nem azon a pár ezer ft-on fog kukacoskodni, viszont el kéne kezdened dolgozni, mert az sokkal nagyobb hátrány ha még életedben egy percet nem dolgoztál.Valamint onnan tudsz dobbantani, és mellette van egy fix bevételed amivel, tudsz javítani a helyzeteden.
2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is valahogy így gondoltam. Voltam diákként már elég sokat dolgozni, fel is tüntettem az önéletrajzomban de úgy tűnik, egyelőre ez sem elég még. Na majd látjuk.
2013. márc. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!