Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan válasszak karriert az...

Hogyan válasszak karriert az én személyiségemmel?

Figyelt kérdés

Probléma...karrier tanácsadók szerint vezető személyiség vagyok és a nekem ajánlott szakmák ilyenek: ...menedzser; ...irányító; ...vezető.

A probléma az hogy pályakezdő vagyok. Próbáljak beilleszkedni valahová vagy ti mit tennétek?


2013. júl. 4. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki a béka segge alól kezdi, nehogy azt hidd hogy téged vezetőnek fognak felvenni bárhova is mert csak azt mondták a tanácsadók.
2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A vezető legfontosabb erénye a tapasztalat - nem lehet beülni egy vezetői fotelba úgy, hogy fogalmad sincs a beosztottjaid által elvégzendő munkafolyamatokról.


Akár mit is ötlött ki a karrier tanácsadó, először szerezned kell munkatapasztalatot.

2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre a következtetésre egy karrier tanácsadó kérdőív segítségével jutottál ?
2013. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy karrier tanácsadó nő segítségével. nem arról van szó hogy főnökként kezdésről álmodozok. arról,hogy nem vagyok az a típus akit lehet szopatni meg ugráltatni ingyen meg hasonlók. Így milyen pálya felé induljak?
2013. júl. 5. 18:27
 5/10 A kérdező kommentje:
"sz*patni"
2013. júl. 5. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ingyen ugráltatni.. dehogy nem! Majd amikor dolgozol bejelentve 1hónapot és mondja a munkáltató hogy nem tud fizetni mert csődbe mentek akkor majd rájössz hogy nincs választásod!
2013. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Volt már pár munkahelyem... nem fizetett, otthagytam. Minek dolgoznék ingyen?


Az utólagos csődről meg annyit, hogy nyilván. De ha nem fizeti ki az egy hónapot mert csődbe ment akkor a következő hónapba bele sem kezdek.

2013. júl. 6. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Képzeld nem fizetett ki és most már ott járunk hogy a 3. részletet kapjuk meg az akkori fizetésünkből azért mert nem keménykedtünk hogy feljelentjük stb..

Néha jobb csendben maradni,meghúzódni de majd megtanulod.

2013. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy odaáll és azt mondja hogy nem kapunk fizetést vagy odaáll és azt mondja nem kapunk fizetést,de mindent megteszek azért hogy részletben megkapjátok ;)
2013. júl. 6. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8


Tippelek, egy olyan kisvállalkozás, ahol a tulajdonos is dolgozott....


hidd el, egy "átlagos" cégbe telibe sz*rnák még azt is, ha perelsz (ha meg nem azt pláne). Annyi lenne a válasz, hogy állj be a sorba a felszámolóbiztossal. Aztán vagy jut vagy nem.

2013. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!