Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt szeretném...

Próbaidő alatt szeretném megszüntetni a munkaviszonyom. Mit válasszak?

Figyelt kérdés

Próbaidő alatt azonnali hatályú felmondás vagy pedig munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel?


Továbbá hány példányban kellene készíteni? Egy nekem egy pedig a munkáltatónak? Nekem ezután lenne-e valami dolgom? Leadni a munkaügyi központban vagy valami hasonló?


2012. nov. 19. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Próbaidő alatt semmit nem kell elkészítened, ilyenkor még nem csinálhatsz közös megegyezést. Szólsz, hogy holnaptól nem jössz, és ők megcsinálják az összes papírodat. Nálam is így volt, kaptam egy halom papírt és még aznap utalták a havi fizetésem arányos részét.
2012. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden rendben ment.
2012. nov. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!