Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék nyárra munkát?

Hol találhatnék nyárra munkát?

Figyelt kérdés
Már mindegyik diákszövetkezetet körbejártam, sehol nincs semmilyen munka. Év közben még úgy, ahogy találni, de nyáron abszolút semmi nincs. Hol tudna még diák munkát találni?
2013. júl. 4. 20:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Hol szeretnél melyik városba ??
2013. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tatán, Tatabányán, Komáromban, esetleg Győr is belefér, ha közelebb nincs. Győrben általában több munka szokott lenni, mint itt Komárom-Esztergom megyében, de most ott is azt mondják, hogy nincs, pedig a Pannonworköz, Melodiákhoz és a Fürgediákhoz is be vagyok regisztrálva, sőt Győrben még az Uniworkhöz is. :(
2013. júl. 4. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy az idei nyarat már buktad. Jövőre február-márciusban már kezdj el keresgélni.
2013. júl. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron sok diák szeretne dolgozni, tehát több a jelentkező, gyorsan betelnek a lehetőségek. Júliusban meg már pláne nem találsz. Szóval nem tehetsz mást, figyeled a szövetkezeteket, hátha mégis adódik valami még most a nyáron.
2013. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már márciusban, mikor a Pannonworkhöz bevittem a meghosszabbítós papíromat érdeklődtem, hogy van-e valami, kértem, hogy ha lesz munka, akkor legyenek szívesek értesítsenek. Ekkor bementem a Melodiákhoz és Fürgediákhoz is, de ott sem volt semmi, azt mondták, majd értesítenek. Június elején megint bementem, azt mondták, hogy lányok számára most nincs munkájuk, figyeljem a Facebook oldalukat, ha munkát akarok. Figyeltem is, 3 db hosszútávú munkát hirdettek, jelentkeztem mindháromra, de folyamatosan jött az értesítés, hogy sajnos nem válogattak be. Azóta hetente írom mindegyik irodába az e-mailt, hogy nincs-e valami, de sehol semmi. Már 3 éve kora nyáron bemegyek az irodákba és jelentkezek, hogy érdekelne majd munka, de eddig nyáron még sosem sikerült munkát találnom.

Az a baj, hogy sajnos azt vettem észre, már a diákmunkák is protekcióval működnek, ha van olyan ismerősöd, aki ott dolgozik, akkor nyert ügyed van, ha nincs akkor szó szerint b*szhatod.

2013. júl. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!