Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álom meló 180 ezer / hó azért...

Álom meló 180 ezer / hó azért mert iszol?

Figyelt kérdés

szerintetek is kamu?

facebookon már fent van?


2013. júl. 6. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Linkeld be.
2013. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 intrepid ***** válasza:
Küldd el nekem priviben. Én még túlórázom is ha kell. :-)))
2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2013. júl. 6. 21:08
 4/16 A kérdező kommentje:
elvileg nem kamu. én jelentkezni fogok:D
2013. júl. 6. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

"Egy Tudományos diák konferencián voltunk Zürich-ben, ahol felvettük a kapcsolatot egy égetett szeszt forgalmazó világcéggel, akik érdeklődtek a kutatásunk iránt. Szabad kezet kaptunk, és szabad anyagi erőforrást a kutatáshoz."


Ekkora kamut is rég hallottam :D

Mennyire hihető, hogy egy alkohol gyártó cég korlátlan alkoholfogyasztást és durván 65 MILLIÓ forintot bocsájt MÉG NEM VÉGZETT egyetemisták rendelkezésére azért, hogy vizsgálják, hogy milyen az, amikor az emberek berúgnak... Mindent egy tudományos DIÁK KONFERNECIÁN, mert ugye az égetett szeszt gyártó cégek azok eljárkálnak ám a DIÁK konferenciákra...


De legalább ötletes!

2013. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Kamu, jót röhögnek majd a motivációs leveleken. Nyilván a szakdolgozatuk miatt egy égetett szeszt forgalmazó világcég ennyi pénzt ad nekik kutatásra, mert az nekik ám nagyon fontos, nem tudnának maguktól kutatásokat végezni és magyar diákokat bíznak meg.
2013. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 The Other ***** válasza:
79%

1000%, hogy kamu!


Jómagam már láttam, hogy egy egyetemi neurológiai klinika hasonló projectéhez alanyokat keresett. Az előadások után/gyakorlatokon elmondták a lehetőséget a a hallgatóknak és ennyi. NINCS FIZETÉS!

Ismétlem, ez egyetemi kutatás volt, aminek elvileg nagyobb a forrása, mint egy sz**os szakdolgozatnak!


Ráadásul nettó 32,4 MILLIÓT (ami bruttóval és járulékokkal már 60M-n túl lesz!!) még a svájciak se adnak egy ilyen célra.

Ekkora költségvetéssel nagyon komoly gyógyszer kutatásokat szoktak finanszírozni, kizárt, hogy ez valós legyen.


Ráadásul az, hogy az italmennyiséget az alany határozza meg egyénileg, elég komoly érv a tudománytalanság mellett. És ez a mondat, hogy "Sajnos mi nem vehetünk részt a kísérletben, ugyanis félünk, hogy pontatlan eredmények kerülnének rögzítésre" azt súgja, hogy ezt maximum középiskolások találták ki, annyira gyerekes.

2013. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 The Other ***** válasza:
66%

Azt még lehagytam, hogy az alanyoknak ÖNBEVALLÁST kellene írnia a saját otthonában a tapasztalatokról...

Magyarul SEMMILYEN OBJEKTÍV MEGFIGYELÉS/FELÜGYELET nem lenne a "kísérlet" alatt, ami pedig egy szakdogánál is alapkövetelmény lenne!

Ez is azt bizonyítja, hogy a hirdetés feladói közelében sincsenek egy egyetemi diplomának, nemhogy egy ekkora költségvetésű kutatásnak.

2013. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 6. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk egyetemen volt egy kutatás, ahol az alkohol hatását nézték bizonyos feladatok elvégzésénél, azaz józanul volt egy feladatsor, utána kaptál 1 sört meg vmi rövidet és utána újra.

Nem tudom ki állta, én nem vettem részt rajta.

2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!