Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagban mennyi idő alatt...

Átlagban mennyi idő alatt szoktak interjúra hívni a munka megpályázása után?

Figyelt kérdés
Mindjárt egy hete beadtam pár céghez a CV-met de még egyik sem hívott interjúra. Mondhatok le ezekről?
2013. júl. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk pl úgy van, hogy mondjuk 1 hónapig érvényes a hirdetés és csak utána kezdjük el feldolgozni a beérkezett CV-ket, hiszen addig kiválaszthatok valakit, aki már a CV alapján sem tökéletes, tök feleslegesen behívom interjúra, mert jelenleg nincs jobb, ezzel megy az időm, aztán pedig bejön egy sokkal jobb CV és kezdhetem az elejéről

tehát akár hónapok is lehetnek a CV elküldése és a cg jelentkezése között

2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hét telt el és már aggodalmaskodsz? Beadtad pár céghez? Nagyon remélem hogy most csak viccelsz. Vagy 100 helyre beadtam, ebből kb 15 hely ahonnan vmit írnak hogy megkaptuk, de kösz nem, és kb 5-re hívnak be, jah és hónapokban gondolkodj, ha hívnak egyáltalán
2013. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb végnél jellemző lehet ez amit az 1. válaszoló írt, pontosabban biztos így van, hiszen ő ebben dolgozik :) Kisebb cégeknél szerintem egyből hívnak, ha szimpatikus vagy az önéletrajzod alapján. Azért még ne mondj le róla, de ne is várd görcsösen a telefoncsörgést. Ez a legjobb amit tehetsz, illetve, hogy továbbra is nézelődsz,hátha van még szimpatikus hirdetés
2013. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!