Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne az ideális fizetés?

Mennyi lenne az ideális fizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem a következő.Van főállású munkám,amihez kiegészítés képpen vállaltam egy trafikban eladói munkát mellékállásban.A beosztásom általában hétvégékre szólna,reggel 5-től este 9-ig.Még nem beszéltünk konkrétan a pénzről,annyit mondott a leendő főnököm,hogy gondoljam át,mennyiért vállalnám az egész napos(5-9-ig)műszakot?Szerintetek mennyi lenne a reális ár,amit mondhatnék?Köszi! :)))

2013. júl. 9. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

a reális 12 ezer forint a valós 6-7ezer

volt trafikos

2013. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ;)
2013. júl. 9. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimál bérrel kb 7000 Ft nettó.
2013. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért ez gyönyörű,hogy aki egész nap ott robotol,kiszúrják a szemét 6-7 ezer forinttal.Ez Magyarország.....Köszi a válaszokat!
2013. júl. 10. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

szüleimnek van trafikja (nem nemzeti, szóval most már nem lesz cigi). de van egy néha besegítő embere, du. 2-től szokott jönni este 8-ig és 5000 forintot kap. ez sem sok, de szerintem egész korrekt. keresnek állandóra is pár embert, de nem nagyon jelentkeznek vagy ha már felvették őket, akkor meg egyszerűen nem jönnek be első nap. :-o.

ez meg a másik oldal.:)

2013. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó alapján akkor a kérdező több, mint 13 ezer forintot kaphatna. Ennyit szerintem nem fog. Én úgy 8-10-et reálisnak tartanék azért.
2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"aki egész nap ott robotol,kiszúrják a szemét 6-7 ezer forinttal"


Nézd, még mindig jobb ha trafikban vagy eladó, mintha nehéz fizikai munkát kell végezni ugyanilyen órabérért tűző napon vagy épp télen mínuszokban.

2013. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hála Istennek van főállásom,irodai munka,ez csak kiegészítés lenne.Azt is megértem,hogy van,aki egész nap a tűző napon dolgozik ennyiért,de a pult mögött rohangálni is elég fárasztó ám napi 16 órában!Tapasztalat.A 8-10 ezer az korrekt lenne szerintem! :)
2013. júl. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!