Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az normális hogy előre el...

Az normális hogy előre el kell utalnom az üzemorvosi vizsgálat díját?

Figyelt kérdés

Hétfőn jelentkeztem egy üzemi csomagolói munkára. Tegnap jött is a válasz, hogy felvételt nyertem. Leírta hogy mik a juttatások és mik az elvárások. A végén pedig azt hogy az üzemorvosi vizsgálatra 6500ft-ot el kell utalni és a vizsgálatra a bizonylatot el kell vinni. Nekem ez azért kicsit gyanús. Dolgoztam már pár helyen, de az üzemorvosi vizsgálatra még sehol nem kértek pénzt, főleg nem előre utalással. Amúgy is van érvényes egészségügyi kiskönyvem amiért már fizettem 1x.

Ti mit gondoltok erről? Tapasztalatok?!



2013. júl. 10. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

kamu, lehúzás


előre sosem kell fizetni, az meg külön vicc, hogy felvettek téged anélkül, hogy személyesen láttak volna


gondolom, a hirdetésben nem volt megnevezve a munkavégzés földrajzi helye, a cég pontos neve...


klasszikus kamu

2013. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen átverés.
2013. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

önéletrajzot küldtem. a munkához csak 8 általános kell, mivel szalagmunka. Én ezt így is "túl teljesítettem" az érettségivel.

az üzem pontos címét nem adták meg, de a várost igen és a céget. itt a városban csak 1 ilyen van, amit mindenki ismer.

2013. júl. 10. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy kamu. Már bocs, de senkit nem vesznek fel csak így az önéletrajz alapján, még akkor sem, ha csak szalagmunka.
2013. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam,hülyének nézik az embert, ez kamu ilyen nincs hogy előre a dolgozó fizessen,nekik kéne.A cég oldalát ha megnézed,feltüntették hogy kamu hirdetés,vki az ő nevükben hirdet.
2013. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!