Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óceánjáró hajóra még mindig...

Óceánjáró hajóra még mindig érdemes kimenni? Teljesen eltérő véleményeket hallok. Csak irigységből, magyar mentalitásból próbálnak elrettengetni, vagy tényleg semmi értelme már?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Sokat kell dolgozni... ezzel általában azok riogatnak, akik nem dolgoztak még olyan helyen, ahol ugyanúgy lehúzza az ember a két műszakot, 16 órát, túlórákat, és mit kap érte? Semmit, és jó kevés fizetést, de befogja a száját, mert örül, hogy van munkája. Aki már tapasztalt ilyet, mint ahogy te is, gondolom, annak nem a világ vége, hogy dolgozni kell, napi 10 vagy 12 órát. Úgy, hogy kapsz érte fizetést, és félre is tudod tenni.

Ahogy olvasom, van benned vágy is, hogy menj valamerre, mikor, ha nem most? Szerintem érdemes belevágnod. Inkább, mint évekkel később arra gondolni, miért nem...

A nyelvtudásod milyen erős? Mert az azért fontos.

2013. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Angolból alap. Sokat értek, de kevésbé merek egyenlőre beszélni, mert túl lassú vagyok. Elkezdtem egy intenzív tanfolyamot, egész napos heti 5 órában. Szeretném magam minèl jobban felhozni, hogy a nyelv se legyen akadály. :)
2013. szept. 3. 21:17
 13/13 anonim válasza:

Sziaaa. Végül, hogy döntöttél? Nekifogsz a hajózásnak?


Az alábbi fórumot tudom neked javasolni:


[link]


Pár emberkével priviben is nagyon jókat beszélgetek. Nekem még májusig suli, de úgy tervezem tavasszal elmegyek egy interjúra, hogy mihamarabb kint lehessek :)

Nekem is meséltek (személyesen is) negatív és pozitív dolgokat is, de eddig bárkit faggattam róla, senki sme bánta meg a hajózást!

Sok szerencsét!

2013. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!