Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit/hogy mondjak, ha szeretnék...

Mit/hogy mondjak, ha szeretnék egy cégnél érdeklődni arról, tudják-e már kit vesznek fel?

Figyelt kérdés
Pár hét eltelt az interjú óta, azt mondták mindenképpen értesítenek, és jó lenen tudni, hogy csak elfelejtettek vagy még nincs eredmény, de nem szeretnék úgy vagy olyat mondani amit nem lehet szóval nem akarok tolakodó lenni...

2013. júl. 15. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit se várjál türelemmel mert ha rájuk telefonálsz tuti nem vesznek fel! Ahol dolgoztam eddig mindenhol ez volt aki ránk járt az ment a kukába....
2013. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akit fel akarnak venni azt nem felejtik el értesíteni ez 100%!!!
2013. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy fel akarnak venni és elfelejtenek, hanem, hogy már felvettek valakit, és a többieket vagy legalábbis engem meg nem értesítik, hogy bocsi, de nem kellesz....

Egyik helyen ahol voltam interjún,ott eléggé sérelmezte a nő, hogy ha ő nem hívja fel, akkor egy jelentkezőnek se jut eszébe érdeklődni, hogy hogyan is állnak a dolgok, szóval nem minden munkáltatónál megy az ember emiatt a kukába.

Csak azt nem tudom, hogy kéne erről megfelelően érdeklődni ...

2013. júl. 15. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Haragudhatsz ram es le is pontozahtsz de ezen kar lelkizni. Ha valami maganvalalkozohoz jelentkeztel akkor hivjad fel hogy erdeklodni szeretnel a munkarol bla bla...

Ha viszont olyan helyre jelenkeztel ahol van kulon munkaugyis akkor szerintem varjal vagy keress mast.

2013. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem foglak lepontozni azért, mert van véleményed :) Csak arra céloztam, hogy nem minden cég egyforma...

Még várok egy kicsit hátha hívnak, ha még se addig kitalálom, hogy lehetne ezt az érdeklődést szépen megfogalmazni, hogy "érződjön", nem csak úgy zaklatom őket, mert nincs jobb dolgom, hanem azért, mert nem akárhol, hanem náluk szeretnék dolgozni... :)

Ötletek? :)

2013. júl. 15. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hetekig tartott a döntés és csak utána szóltak a többieknek, szóval ez elhúzódhat, főleg akkor ha előre nem mondták meg, hogy mikor kellene kezdeni.
2013. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit szolnal ahhoz, ha ezt mondanad: Erdeklodnel, hogy sikerult-e mar valakinek betolteni az allast. Ha nem Te vagy a jelolt, akkor megkerdezed, hogy a sajat fejlodesed erdekeben tudna-e egy rovid "biralatot" mondani, milyen tanacsot tudna adni a jovodre nezve?


Remelem azert sikerul. Varj kb. 3 hetet az interju utantol -illetve megkerdezted, hogy mikor zarul le a kivalasztasi folyamat?

2013. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Csak azt mondták, hogy 1-2 hét múlva értesítenek, de az már jócskán letelt.

2013. júl. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!