Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erdemes felkoltozni az osztrak...

Erdemes felkoltozni az osztrak hatar mellé es ausztriaban munkat keresni? Dolgozik vki igy?

Figyelt kérdés

Kocsim, alapfoku nyelvvizsgam van nemetbol. Ingazni tudnek. De nem tudom milyen konnyu munkat talalni. Gyakorlatom vendeglatas, kereskedelem teruleten van. De voltam mar takarito is angliaban :)

Elmennek gyarba is szivesen. Van erre esely szerintetek?


2013. júl. 15. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen mobil vagy, persze.
2013. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyedul nevelem a kislanyomat, muszaj vmit kitalalnom :( Nem szeretek panaszkodni, inkabb megoldast keresek :)
2013. júl. 15. 15:47
 3/18 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzaallasal secperc alatt talalnal munkat...

Melyik varosba tervezed?

2013. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sopron, Gyor, vagy kozeli faluk.
2013. júl. 15. 16:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Soproni vagyok, ugyhogy nem szeretnek hazabeszeleni, de sopronnal nagyon jol jarsz mert nagyon kozel van a hatarhoz gyakorlatilag ha szerencsed van es a kornyekben kapsz munkat akkor oda-visszat meguszod 30-50kmbol. Meg nagyon sokan vonattal jarnak mert minden iranyban oranknet jar vonat suli idoben meg felorankent mivel rengetegen jarnak at tanulni mar altalanos iskolaba is! Szoval szerintem idealis hely... A kozleseg miatt viszont a boltokba is mindig keresnek magyarokat akik magyarul es nemetul is beszelnek, szoval eselyek vannak!
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi, ezt jo volt olvasni:) Lehet járni át Ausztriaba suliba, oviba? Ezt nem is tudtam :) Tenyleg idealis hely lenne :)
2013. júl. 15. 17:45
 7/18 anonim ***** válasza:

Ovit nem tudom mivel olyat nem nagyon lattam hogy ovisok egyedul menjenek meg M.o.! De kis iskolasok sokan mar kint kezdenek suliba es ingaznak! De mondom ez nem hullocsillag jelenseg mert szerintem akik kijarnak melozni azok legalabb 30%vonattal jar ki, mert gyors, "olcso" surun jar es nem olyanok a vonatok mint a MAVnal...

Mi mondjuk strandra is ausztriaba jarunk mert tisztabb, jobb, valmivel meg olcsobb is ha az ember az eurohoz hozza jut es nem ugy kell megvennie...

2013. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mennyire nehez Sopronban alberletet talalni? Es milyen arakon mozog mondjuk egy ketszobas lakas?
2013. júl. 15. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,esetleg jó lehet Szentgotthárd is,sokkal kisebb,mint Sopron,így olcsóbb is,plusz 10 percre van Ausztriától...
2013. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2 szobás lakás cca.60-70 körül már találni. Plusz rezsi természetesen!
2013. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!