Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek ismerős, vagy...

Van valakinek ismerős, vagy tapasztalata a tekintetben, hogy Sopronból, vagy Mosonmagyaróvárról mennyire esélyes Ausztriában munkát találni minimális nyelv tudással, vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Ingázás Burgenland-i munkalehetőségekre gondolok elsősorban.

Továbbá a kérdés Soproniakhoz is és szól, Mosonmagyaróváriakhoz is szól.

Tehát, ha Budapestről, kiköltöznék az említett két város valamelyikében találnék munkát?

(általánosságban)


2013. jún. 26. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudás nélkül tök felesleges munkát keresni Ausztriában. Bocsi, de millióegy jelentkező van, és nyilván azt választják, aki érti amit mondanak neki. Továbbá a határ mellett annyi ingázó van, hogy szinte kihalásos alapon vannak az állások. Sopront nem tudom, Mosonmagyaróváron amennyire tudom azért szoktak lenni állások, főleg kozmetikus, fodrász, pincér és hasonló, de ezekhez is nyilván érteni kell, nem tudom mi a szakmád. Mi lenne, ha előbb állást keresnél és utána költöznél. Ja és a legtöbb fiatal fordítva szokott, inkább a kisebb városokból Pestre, mert ott több a lehetőség.
2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de el akarom hagyni ezt a becses országot végérvényesen.. Szakács a szakmám
2013. jún. 26. 20:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Alap német nyelvtudásom azért van. És sok harmadosztályú semmirekellő "megcsinálja a szerencséjét"...
2013. jún. 26. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Non plusz ultra hányingert kaptam Budapesttől..

Budapesti vagyok...

2013. jún. 26. 20:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Még valami a véleményem az, hogy Budapest egy megcsömörlött, lepukkant bűzölgő, koszos, hajléktalanokkal és sznobokkal teli zsákutca...
2013. jún. 26. 21:09
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem igazad van.
2019. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!