Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A VION húsüzemről Hollandiában...

A VION húsüzemről Hollandiában kinek mi a véleménye? Honnan tudom hogy az ajánlat nem átverés?

Figyelt kérdés
Minden infó és vélemény érdekel akár általánosságban a holland húsüzemekről is.Megéri?10-es skálán milyen nehéz a munka?Csomagolói részbe mennénk...

2013. júl. 16. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Irdatlanul sokan lehetnek a gyakorikérdéseken holland vion húsüzemben dolgozó magyarok.
2013. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
o.O ?? Én nem az ottani(VION) dolgozókat kérdeztem...hanem hogy aki hollandban dolgozik az hallott e róla akár valamit,vagy ismerőse dolgozott ott,valós-e a munka,vagy mint írtam általánosan a húsüzemekről mi a vélemény.Van e aki ilyen munkába bukott bele.Milyen szinten nehéz a húsüzemi munka,azon belül a csomagolás stb....
2013. júl. 16. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

a holland hsuuzemeket torok arab stb tulajok iranyitjak A munkaero beszerzes is rajtuk keresztul tortenik ill magyar koazvetitokkel.

Az uzemek a min ber fizetik es ezert ugy meghajtanak hogy wc nem tudsz elmenni.

Napi 12-14 orat dolgoztatnak mert ha jon az aru haladi kell.

Rohad hideg van benn kezed labad lefagy csengore vannak a szunetek es teljesiteni kell a min kg doboz/adag szamot kulonben 2 napon belul mehetsz.

A szallasok tomegszallasok es dragak a biztositas mereg draga havi 120 eu amit a munkaadod levon a fizetesedbol.

a szallas az etkezes draga es heti 6 naapot dolgozol.

A magyarok itt modern rabszolgak mindenki leszedi kihasznalja oket es dolgozhatnak mint a lo.

ne dolj be a szep uj jovo kepenek mert nyelvtudas nelkul meg a szerzodesed sem tudod elolvasni aztan ne tudd meg mi lesz benne.

Ja es beteget jelentesz jol kirugnak haborogsz kirugnak panaszkodsz kirugnak aztan johetsz haza gyalog.

Gondolkodj el rajta miert pont magyarokat varnak kepzetlen munkara hiszen itt is van retgeteg hiolland a nyelvet beszelo munkanelkuli nem erdekes?

2013. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! En a Vionnal dolgoztam egy szlovak irodan keresztul jutottam ki, a csomagolo reszen voltam, jo kis csapat jott ossze. En jol ereztem magam es nem bantam meg! A munka nehezsege nezopont kerdese, mindenki maskepp birja a munkat, voltak akik az elso nap feladtak, de akik kitartottak, 1-2 heten belul felvettek a ritmust es belejottek a munkaba :-)
2016. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!