Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzom leadtam, és...

Önéletrajzom leadtam, és hívtak interjú ügyben. Nem vettem fel a telefont, felhívnak még egyszer?

Figyelt kérdés
Sajnos ismeretlen telefonszám volt. (tuti ők voltak, mert más nem hívna.)
2013. júl. 16. 13:12
 1/6 anonim válasza:
én visszahívnám őket. nem hiszem, hogy "csak rád várnak".
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de sajnos nem írta ki a telefonom a telefonszámot
2013. júl. 16. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nem a Grafton? :)
2013. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok helyre beadtam.
2013. júl. 16. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Bárki félretárcsázhatott, illetve én pl napi szinten kapok különféle reklám telefonokat...


Nem jellemző a cégekre, hogy többször is telefonálnának, ennek ellenére ha nagyon nincs más jelentkező előfordulhat.

2013. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem már sokszor volt olyan, hogy nem vettem fel és simán visszahívtak. Illetve a másik oldalról nézve, ha én - mint munkáltató - hívok valakit, csak azért nem zárom ki, mert egyszer nem vette fel a telefont. Bárki kerülhet olyan helyzetbe, hogy nem tudja felvenni és ezzel ők is tisztában vannak.

Ha mégsem hívnak vissza, akkor ez egy olyan cég, ahova én sosem mennék dolgozni.

2013. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!