Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélye van egy pályakez...

Mennyi esélye van egy pályakezdő mérnöknek elhelyezkednie az Győrben Audi-ban, Kecsekméten a Mercedes-ben vagy Szombathelyen a LUK Savaria-ban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gépészmérnökként végeztem, majd nemrég megcsináltam az MSC-s Járműmérnökit is Győrbe na Széchenyi István Egyetemen.

Ami kicsit gyengém, az az idegennyelv. A némettel hadilábon állok (csak egy középfokú írásbelim van, a beszéd akadozik, amúgy a szövegértés megy). Ezért elkezdtem az angolt, egy 90 órás alapfokú tanfolyamot el is végeztem gyorsan. Egész tűrhetően megy már, de ebből is inkább még csak a szövegértés, és az alap párbeszédek (hiába, még csak alapfokú volt a tanfolyam).


Szóval ilyen háttérrel mennyi esélyem van bekerülni a fent felsorolt nagyobb, járműgyártáshoz köthető gyárakhoz? Most hogy milyen pozícióba, az mindegy, úgyse leszek egyből nagykutya.


Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. júl. 16. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Énis pályakezdő vagyok,csak én még nem mentem tovább,nekem egy electrotechnikusi képesítésem van(tervezek majd továbbmenni,bár nem gépészmérnökként). Itt az a gond,hogy pályakezdő vagy,és ilyen helyekre csak tapasztalattal szokták felvenni az embereket. De ha te az orzság azon részén vagy egy kisebb cégnél kezdj szerintem,hogy legyen tapasztalatod utánna vághatod komolyabb fába a fejszéd. Én pl szarban vagyok,mivel Níregyházán lakok,és errefele nemigazán tudok elhelyezkedni a szakmámban,hogy szerezzek énis tapasztalatokat. Viszont pesten,vagy dunántúlon szép lehetőségek volnának. Sok sikert!:)
2013. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha jó mérnök vagy, elég sok.

És ne úgy állíts be, hogy milyen autót kapok.

Pár héttel ez előtt is azért volt a nyílt nap, hogy megkívántassák az emberekkel az Audiban dolgozást. Szóval keresnek. Csak a baj, hogy nem találnak.

2013. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakornok hol voltál?
2020. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!