Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év alatti pályakezdőket...

25 év alatti pályakezdőket keresnek egy céghez. Én már kiesek, ha 22 éves vagyok, de volt munkahelyem 3 hónapig?

Figyelt kérdés
Most munkanélküli vagyok, de nem vagyok regisztrálva.
2013. júl. 19. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A pályakezdő fogalma az azt jelenti hogy olyan embert keresnek aki még nem dolgozott főállásban.

Ha 3 hónapot dolgoztál főállásban és be vagy jelentve akkor már buktad, de ha nem voltál bejelentve és nem is volt főállás, akkor elméletileg pályakezdő vagy.

De szerintem attól még megpróbálhatsz jelentkezni a céghez ha nem találnak úgy embert, akkor lehet téged vesznek fel, vagy behívnak mondjuk azért mert van egy kevés munkatapasztalatod, és lehet más munkakörbe tesznek mert ilyen is elképzelhető. Próbáld meg veszíteni nem fogsz.

2013. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Főállás volt. :(
2013. júl. 19. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelentkezz. Nagyon valószínű, hogy nem a pályakezdőn van a hangsúly, hanem a 25 év alattin, ugyanis abban az esetben jár a munkáltatónak kedvezmény. Tehát 25 év alatti személy foglalkoztatása esetén kevesebbet kell állam bácsinak fizetni, akkor is, ha az nem az első munkahelye az illetőnek. Te meg még bőven alatta vagy, úgyhogy bátran jelentkezz, igazából nincs vesztenivalód. Lehet még jobb is, hogy van némi tapasztalatod.
2013. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, jelentkeztem ám. :)
2013. júl. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!