Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen költségek merülnek...

Milyen költségek merülnek fel, ha Ausztriában laksz, egy kicsi 350 €-s albérletben, és takarékos életmódot folytatsz?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt, bevásárlás, rezsi stb...

2013. júl. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Rezsi - ez nagyrészt töled függ, ha sokat használsz, akkor magas, ha keveset, akkor kevésbé.


Kaja, stb: attól függ, hogy mennyit és mit veszel, igen nagy különbségek lehetnek.


Saccra a lakbérrel közel egyezö az átlagos kiadás.

2013. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszod! Másodszor, mint írtam, spórolós életmód, tehát vigyáznék ne használjak, ne vegyek feleslegesen semmit. Ahogy így ki tudtam szűrni, olyan 700-800 €-s költségre kell számolni?
2013. júl. 21. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan nem lehet megmondani, a legtöbb embernél kb ennyire jön ki.


A spórolós meg szintén eléggé szubjektiv - csak egy példa: a legtöbb ember MO-on a napi kétszeri félórás zuhanyzást ide számítja, a legtöbb nyugati országban meg naponta egyszer max. 10 perc az ami még belefér.

Vagy kaja terén: Nyugaton fejenként EGY szelet hús elég egy felnött férfinek is, ahhoz, hogy jóllakjon, körítést meg salátát eszik, MO-on meg hússal kell jóllaknia mindenkinek.

2013. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is pontosan gondoltam. És tényleg spórolósabb fajta vagyok. Jobban beleillek a nyugati "normába", nem vagyok nagy igényű, annyi hogy szállás kéne, meg alapszintű ellátás. Ha max ennyibe jön ki a + költség, az nagyon jó lenne. Köszi a válaszokat.
2013. júl. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!