Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csinált-e már valaki úgy...

Csinált-e már valaki úgy szakmai gyakorlatot, hogy az tulajdonképpen állandó fizetett munka volt és azt fogadtatta el gyakorlatként?

Figyelt kérdés
szakmai gyakorlat, munka, tanulás

2013. júl. 22. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen így de igen.
2013. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Esetleg kifejtenéd, hogy hogyan? A gyakorlat felénél vettek fel állandóra? Akár privátban is írhatsz. Én éppen ebben a helyzetben vagyok. Köszi
2013. júl. 22. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

300 órás nyári gyakorlatot kellett teljesíteni papír forma szerint.

Ez helyett néha behívtak amikor elvoltak csúszva, pár hétig vállaltam a túlórát aztán 150 óra után aláírták meg adtak 20 ezret.


Igazság szerint olyan csoporttársam is volt aki egy percig nem dolgozott, csak aláírták. Szóval sok mindent el lehet intézni ha hivatalosan nem az szerepel a papírod is. Nagyon munkahely függő.

2013. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!