Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki világosítson már fel,...

Valaki világosítson már fel, hogy állandó munka e az óceán hajón való dolgozás?

Figyelt kérdés

úgy értem,beadom a jelentkezést..felhívnak elmegyek kivan írva h 700.000Ft a fizetés.de ez egy hónapra vonatkozik?. v egy alkalomra? hogy elmegyek 1 hétre v 2 hétre és akkor kapok ennyit vagy többször kell menni?

és ha egyszer felhívnak ,akkor állandó leszek ott? vagy ez is csak egy időre szól? nem tudom eldönteni.. :/

itt arra gondolok,hogy ha jelentkezek és elmegyek egy útra akkor a következőre is hívnak?


2011. nov. 13. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szerződés az lehet több hónapos is, de első szerződésnél ne várj olyan pozíciót ahol rommá keresed magad, (bár nem jársz majd rosszul persze) hacsak nincs olyan kiemelkedően jó nyelvtudásod, és szakmai múltad. Először lehetsz pl segédpincér, majd ha jó vagy akkor léphetsz előre pincérként.

Egyébként kemény meló, de jó referencia, és láthatod a világot.

2011. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm szerint egy ciklus 6 hónap.
2011. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ismerősöm szerint egy ciklus 6 hónap."


Ez társaságonként változik, van ahol 3, van ahol 6-7hónap.

2011. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qiborg válasza:
A NET-en rákeresel kontinentális óceánjáró (vagy Quin Mary 2- megleled az üzemeltető társaságot ill. honlapját, ha szerencséd van mellette ott a magyarra fordító jel, ha nincs akkor fordító programot szintén találsz, így tuti infód lesz. Egyébként átkelés egész évben van ( USA-Eu) Karibi térségben szezonban körutak. Próbaidős meló, majd a mosogatástól juthatsz felfele és évekig maradhatsz ha beválsz. A társaság rendezi a munkavállalásid, de az elsőt szerintem neked kell intézni.
2011. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!