Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyors karrierválasztás? Ha...

Gyors karrierválasztás? Ha mindkét karra bejutottam, melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész vagy vegyészmérnöki? Miért?
2013. júl. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a vegyészmérnökit választanám. Saját szakmámból adódóan, szinte naponta találkozom munkát kereső gyógyszerészekkel, de vegyészmérnökkel még nem találkoztam. Azzal talán több lehetőséged van elhelyezkedni.
2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök ott van és lesz meló.
2013. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy mindkettőre bejutottál, ha mindkettőre megvan a pontod, arra vesznek fel, ami a jelentkezésed sorrendjében előrébb van.
2013. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,de nekem van több gyógyszerész ismim akik orvoslátogatók és nem keveset keresnek vele.

Melyik érdekel?

Melyikhez húz a szíved?

2013. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát bírom ezt komolyan. Pár héttel hó.val ezelőtt mindenki lebeszélt itt gykn a vegyészmérnökiről, most meg mikor már talán mégis a gyógyszerészetet választanám magiszteri továbbképzési lehetőségekből kifolyólag, akkor ... Tudom az én döntésem, csak így vicces. A gyógyszertárban való elhelyezkedés kérdéses lesz mire odakerülök, de amúgyis inkább kutatással, detergens-kozmeto-dermatogyógyszerészeti innovációkkal szeretnék bíbelődni, biokémiai technológiák és egyéb finomságok. Amúgy Erdélyben élek és itt nem ilyen pontrendszer alapján működnek a felvételik, így jutottam be mindkettőre. Nos így mostmár utólag mindegy is, hisz eldöntöttem és a szüleim is jobban díjazzák a dr.i címmel járó hivatást, mint a mérnökit, habár még az is lehet, hogy a mérnökök jobbfejek.
2013. júl. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!