Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sajnos erősen dadogok. Milyen...

Sajnos erősen dadogok. Milyen munkahelyet javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 02:47
 1/9 anonim válasza:

Valamilyen gyárban a szalaghoz például.

Vagy ahol nem a beszéden van a hangsúly.

2013. márc. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grafikus, programozó

Árufeltöltő, sofőr, targoncás

Szobafestő, asztalos

Varrónő

2013. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A képzettségedről, a korodról és a nemedről említést sem tettél, pedig ezek is erősen befolyásolják a lehetőségeket! :)


Adminisztráció, adatrögzítés, programozás, IT, raktáros...

Ugye van sok, de önmagában mindegyik egy külön szakma.

2013. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Sokkal inkább neked való, hogy vállalkozz valamit. Ott te vagy a főnök, azzal dolgozol, akivel akarsz. Olyannal nyilván nem, akit zavar, ha dadogsz.
2013. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"vállalkozz valamit" - nem is tudom hogy lehet ilyen tanácsot adni...
2013. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan tanácsot kell adni, ami további kérdések feltevésére ösztönzi a tanácsra szorulót. Így.
2013. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a dadogásod ne hátráltasson semmiben. Én is is dadogok és mégis én vagyok a főnök a cégnél.
2013. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

kedves kérdező!

1.a dadogásodat is lehet valamely szinten javítani!

2.olyan munkát válalj amit szeretsz is csinálni,de ez ha lehet olyan legyen amiben nem fontos a beszéd készség,mint például:sofőr,irodai munkás,gyári munkás vagy lehetnél ilyen internetes szerver,rendszer fejlesztő

2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a dadogas ne hatarozza meg teljes mertekben a dontesedet

nyilvan nem fogsz ugyvednek menni, de pl. engem nem erdekelne ha mondjuk a fogorvosom dadogna, vagy egy szakacs vagy IT-s szakember a cegnel, vagy az se erdekelne ha dadogos belsoepiteszem, fodraszom lenne.


persze ne menj ugyfelszolgalatra meg ugyintezonek bankba telefonis vagy akarmi ilyet mert az emberek kegyetlenek lennenek meg hat lehet en se lennek full turelmes amikor alapbol panaszt tenni megyek a vodafone-ba...


de amugy annyira nem kell eletmeghatarozo dolognak venni ezt.

en pl. total diszes vagyok es a legszarabb erettsegim 88% tori semmi felmentessel... ok gyerekkent nem is tudtak csak en vettem eszre tinikent hogy vmi nem okes de ez mar keso volt meg eleg jol kezelem.

durvan jo logikam es memoriam van - allitolag ez azert fejlodik igy hogy ellensulyozza a diszes dolgokat- szoval teszek ra ha neha eliroo vmit ugyis eszreveszem! erettseginel is eszrevettem :)


szoval tessek nagyot almodni!

2013. márc. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!