Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a szakma, ami...

Melyik az a szakma, ami viszonylag jól keres?

Figyelt kérdés
jövőre egyetemre megyek, de még nem tudom milyen szakra. olyat akarok amivel később majd jól kereshetek, az nem számít mit kellene tanulnom. (kivéve nagyon-matek és informatika)
2008. jún. 26. 20:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
najó hát köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek :)
2008. júl. 1. 18:54
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
BGF-et javaslom en is abbol vagy kozgaz egyetem vagy PSZF. a tobbi nem olyan jo hirnevu... en PSZF-et vegeztem anno penzugy szakon... nekem bejott ez alapjan vandroltam ki kulfoldre es kaptam ausztral allampolgarsagot. ma mar egy nagy nki ceg ausztral fiokjat es az asia pacific regiot iranyitom.. jo jovedelem, ceges kocsi etc... jogi egyetem nem igazan jo mert ha kulfoldon akarsz elhelyezkedni nagyon nehezen fordithato at a kulfoldi oktatasi semara... vegyeszmernok is befuto dolog, gyogyszeresz, orvos... ezerrel keressuk ezeket a tudasu embereket. kiemelt gyorsasaggal kaphato meg egy ilyen diplomara az ausztral letelepedes!! nem beszelve arrol jo fizetes is jarul hozza...
2008. júl. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
összegezve: menjek a pénzügy és számviteli szakra a BGF-re? azjóó úgy? :) köszi
2008. júl. 3. 20:21
 14/16 anonim ***** válasza:
az nagyon jó,bár azt írtad hogy ne legyen nagyon matek,hát ennél matekosabb nincs..
2008. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

asszem mégsem ezt a szakot választom :S télleg buta vagyok hozzá. áhh várom továbbra is az alternatívákat.... (bár nem sok jót remélek)

köszi az eddigi válaszokat!

2008. júl. 5. 13:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért az aranyszabály mégis csak az, hogy arra menj, ami érdekel. Irodalmárként is szépen keresel majd, ha jó leszel a szakmádban, míg közgazdászként sem találsz állást, ha unod és nem végzed jól a munkádat. Inkább gondolkozz el azon, mi érdekel, mert ha csak a pénzre hajtasz, valószínűleg el sem végzed majd az egyetemet, így semmilyen diplomád sem lesz.
2008. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!