Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún hogyan érjem...

Állásinterjún hogyan érjem el, hogy felvegyenek? Hogyan viselkedjek közben?

Figyelt kérdés

Hosszútávú diákmunkára jelentkeztem, onnan hívtak be egy céghez állásinterjúra. Adminisztrációs feladatokat kellett végeznem.

Csütörtökön voltam egy Call Centeres munka állásinterjúján, de azt mondták, hogy látják rajtam, hogy barátságos és kedves vagyok, jó kommunikációs készséggel rendelkezem, választékosan beszélek, stb., de szerintük túl finomlelkű vagyok a munkához. Interjú közben eléggé izgultam, de próbáltam leplezni.

Nagyon csalódott voltam, mert már március óta kerestem munkát és szükségem is lenne rá, hogy az egyetemi kiadásokat tudjam fizetni, úgy érzem, hogy végre behívtak valahova, volt esélyem és elrontottam. Emiatt nagyon félek a hétfőtől, igaz itt csak postabontást kéne csinálnom, azt bevinni excelbe, stb. de ott motoszkál a fejemben, hogy megint elszúrom és nem engem vesznek fel. Milyen tippeket adnátok, hogyan legyek én a "tökéletes" diák, akit alkalmaznának?


2013. júl. 27. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyél érdeklődő, konstruktív. Kérdezz a munkakörről, milyen ott egy tipikus munkanap / műszak, mire kell számítani. Pl. call centerben milyen ügyekben érkezik a legtöbb megkeresés, mik tartoznak a feladataid közé, stb. Postabontásban milyen adminisztráció lesz a dolgod, mennyi levél van, milyen gyorsan szoktak betanulni ebbe az emberek, akármi, csak lássák, hogy próbálod magad beleképzeni a helyzetbe, hogy hogyan oldanád meg a feladatokat.


Ezekre koncentrálj, meg arra, hogy kedves, mosolygós maradj közben. Jó esetben így nem lesz időd félni - az úgyse jó semmire. :)

2013. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!