Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki aki ténylegesen építi...

Valaki aki ténylegesen építi ezt a hálózatot, elmondaná hogy működik az Organo Gold rendszere?

Figyelt kérdés

Persze elmehetnék én is parasztvakításra hogy elmondják ez milyen hipiszupi, de egy független embertől szeretném hallani aki elmondja PRO/KONTRA miért jobb ez az MLM rendszer mint a piacon lévő többi?


Mit kell tenni az első lépésekben...stb?



2013. júl. 29. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Ha szimpatikus neked ez a cég/termék, miért nem keresel meg egy olyan hiteles embert, aki ebben sikeres? Ha itt teszel fel ilyen jellegű kérdéseket, össze fognak zavarni, mert mindenki fújja a magáét. Mellesleg az első mondatod befejező része kérdés, vagy állítás?


Nem ebben az üzletben vagyok, de annyit talán válaszolhatok a kérdésedre, hogy ha a világ legjobb üzletében vagy is, és sok pénzt akarsz keresni, akkor sokat kell dolgoznod, attól függően, hogy honnan indultál...

2013. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek az elsővel. Az mlm-hez rengeteg kitartás és még több munka kell, ezért nem is szeretik sokan, mert úgy gondolják elég annyi, hogy beregisztrálnak maguk alá minél több embert, és "dől a lé". A semmiből nem lesz pénz. A cég annyiból fontos, hogy ne olyat válassz, amitől az emberek menekülnek (pl. avon).
2013. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Az Avon a világ második legnagyobb direkt értékesítő vállalata. Ezek a tények nem azt támasztják alá, hogy menekülnének az emberek tőle. Szerintem sokkal inkább lehet az Avonra számítani, mint az Organo Goldra.


Amúgy ki lehet használni a kívülállók segítségét is. Megmondhatják, milyen kérdéseket tegyen fel a kérdező az OrganoGoldos szakembernek, hogy az arra adott válaszok alapján dönteni tudjon majd.

2013. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Számomra egy valami elgondolkodtató.

Az, hogy állítólag az OG-vel 5 év alatt elértek oda a top vezetők ahová pl a nuskin, amway, flp stb vezetői több évtizedes hálózatépítéssel, sőt egyesek még meg is előzték őket. Legalábbis az általuk közölt adatok szerint jelenleg náluk van a legtöbbet kereső az összes MLM cég vezetői közül. Mindezt 5 év alatt.

Ez eléggé kamuszagú számomra.


Továbbá van itt egy érdekes írás, hogy honnét is származnak a termékek és hogyan alakult a cég.

[link]


Tehát az egész csak egy másolat, ráadásul jóval drgábbak a termékei, mint a konkurenciának.

2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem a legfrissebb lista amit találtam. Itt elég érdekes, hogy a top 8-ban van 3 OG-s és mindezt 5 év alatt érték el.

[link]


Vagy az van, hogy hamisítják az adatokat vagy az alsóbb szinteken nagyon keveset fizetnek, illetve irreálisan nagy százalékot osztanak vissza a hálózatba.

2013. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Az lemaradt, hogy láttam másik listát ahol már az első az OG-s.
2013. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos, hogy az adatok nem mindenhol valósak. Pl flp Rolf Kippnek csak a chariman bonus (13. havi fizetés) csekkje volt 1.2millió USD.
2013. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ohh emberek!


Ne nyissunk arról vitát hogy melyik MLM rendszerben hogy lehet pénzt keresni, mert nem ez a kérdés. A rendszer felépítése érdekel!


Aki kérdezte annak mondom:

Azért nem keresek olyan embert aki benne van MERT AZ BENNE VAN. Tehát úgy mondja el a dolgokat, hogy elfogult! Olyat akarok aki ismeri már a rendszert, de látom nem lesz ilyen. 5 évig toltam MLM-et nagyjából felismerem most már mik az előnyök hátrányok, tisztában vagyok azzal hogy TENNI kell érte, hogy az ember pénzt keressen.


Köszi a válaszokat!

2013. júl. 30. 22:45
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Aki meg nincs benne az nem ismeri. Ha 5 évig foglalkoztál MLM-el ahogy állítod akkor ezzel tisztában kellene lenned.
2013. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na de a kérdésed épp olyan valakihez intézed, "aki ténylegesen építi ezt a hálózatot". Aki nincs benne az legfeljebb felületesen ismeri. Vagy ha benne volt, akkor meg valószínű, hogy negatíve elfogult. A kérdésedben egyébként is benne van már egy erőteljes sugalmazás ("miért jobb ez az MLM rendszer..."). Tulajdonképpen erre szeretnél csak megerősítést kapni?
2013. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!