Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát válasszak,...

Milyen szakmát válasszak, amivel boldogulni fogok a későbbiekben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most leszek nyolcadikos, de még nem igazán tudom, hogy mi szeretnék lenni. Milyen szakmákat fognak keresni 10 év múlva? Olyat szeretnék, ami nagyon jól keres, amivel életem végéig össze tudok hozni pár száz millió forintot. Tudom, hogy hülyén hangzik, de viszonylag szegények vagyunk, és ezt szeretném ellensúlyozni felnőttkoromban. Kitűnő tanuló vagyok, a tanulás az megy. Csak normális válaszokat várok.


13F



2013. júl. 29. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
A mérnökök, orvosok, gyógyszerészek nagyon jól keresnek. A szomszédaim orvoslátogatók, havi 6-700ezret keresnek fejenként nettóban.
2013. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
És milyen mérnök és orvos keres így?
2013. júl. 30. 08:53
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Az az orvos/gyógyszerész, aki orvoslátogatónak megy :D

Meg a fizu mellé kapnak még ruhapénzt, céges laptopot, céges kocsit, stb

2013. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
A mérnök értelemszerűen nem lehet orvoslátogató, így arról nem tudok nyilatkozni.
2013. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem ezt kérdeztem :)


Azt, hogy milyen orvos (pl.: fogorvos stb.) és hogy milyen mérnök (pl.:építész) keres így?

2013. júl. 30. 11:25
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
itthon csak azok az orvosok keresnek ennyit, akik halálra gürizik magukat, vagy apuci vett nekik magánpraxist. külföldön meg ennek a többszörösét is megkeresheted, bármelyik szakirányt választod
2013. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Informatikusok hogy keresnek?
2013. júl. 30. 12:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogy tíz év mulva mivel érdemes foglalkozni? Szerintem a csúcs szektorok kozott lesz a pénzugy, szállodaipar, logisztika és nemzetkozi szállítmányozás. Ha van affinitásod, akkor, mint kulkereskedo sokat keresmetsz.
2013. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 7.es koromtól azt csináltam amit akartam meg azt választottam amit akartam, rá 10 ébre mikor felébredtem hogy nem a pénz a fontos, vagyis nem az boldogít az csak egy eszköz ugyanigy mint ha szerelő vagy a szerszámaid. Azt válassszad amit életed végéig akarsz, és ezt nagyon nehéz eldönteni, ugyanugy mint megoldasz egy egy feladatot ird le mit akarsz meg mit miért. Lehet tágabban is gondolkodni meg szűkebben. Én 2 es voltam kémiából általánosban és azt a tudást akarom fejleszteni.
2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!