Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba mennyire fontos...

Önéletrajzba mennyire fontos vagy épp nem fontos az egyéni készségeket feltüntetni?

Figyelt kérdés
Pl. hogy jó kommunikációs készség, blabla.. Sokan azt mondják, hogy kell, sokan azt, hogy ne, túl sablonos. Szerintetek?
2013. júl. 30. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Blabla nem kell.


Növeli viszont az esélyeidet, ha feltünteted az aktív nyelvtudást, az xy területen szerzett x éves tapasztalatot, xy feladatok készségszinten történő elsajátítását, ellátását.


Én az elejére tettem ezeket, közvetlenül a fénykép mellé. Engem is meglepett, hogy így milyen sok helyre behívtak interjúra.

2013. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a sablonszövegek pl rugalmas, tanulékony stb. régen nyerő volt, mára már uncsi, elcsépelt, mert minden önéletrajzban ezt látják.

Bár, ha egy álláshirdetésben vannak ilyenek megadva, lehet nem árt, mert van ahol bizonyos szavakra keresnek rá az önéletrajzban.

Ezért szerintem hirdetésfüggő.

2013. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéni készségeket én inkább a mot. levélbe tenném, de valóban ügyelni kell rá hogy emelkedj ki valahogy a tömegből, ne légy túl sablonos ( persze ne is közönséges:)


Szerintem az önéletrajz lehet "szárazabb" és tényszerűbb.

2013. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2013. júl. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!