Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Haverommal menni akarunk...

Haverommal menni akarunk kéregetni a belvárosba pesten. Hogyan kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk csövesek, csak hát nincs meló és kéne egy kis pénz.


Szoktam látni embereket az állomásokon pl, hogy jegyre kéregetnekm, akkor mi miért ne?


2013. aug. 4. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menjetek. Majd kidobnak a vasútőrök vagy a rendőrök.
2013. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A kéregetésnél valami hasznosabb és becsületesebb módját is választhatnátok a pénzkeresésnek. Mert tudjátok, hozzátok hasonlóan néhány kivételével(de elenyésző számban) magyarok tízezrei szintén ebben a cipőben járnak. Ha van is munkájuk, rendesen keresnek, akkor is örülnek, hogy eltarthatják a családjukat, gyerekeiket és még nem vitték el a tetőt a feje felől... Legyetek már kreatívabbak és empatikusabbak, az Isten szerelmére! Hihetetlen...
2013. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem konnyebb inkabb valami fizikai munkat talalni valami epiteszeten? Gondolom ott jobban is fizetnek.
2013. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy gizda vagyok és nem birnám a fizikai munkát. :(
2013. aug. 4. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
A margithíd elejéről a köves mederre ugróknak nagyon sok pénzt szoktak ledobálni. Múltkor kötegelt ötezresekkel jutalmazták a bátor és gizda arcokat.
2013. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyád is igy vett neked számítógepet internettel, mi?
2013. aug. 5. 10:03
 7/13 anonim válasza:

Hogy valami normális választ is kapj.

Szerintem a forgalmasabb helyeken próbáld meg, ahol sok a turista. De az ilyeneket hogy Keleti pályaudvar felejtsd el, engem büntettek meg már ott tarhálásért 5.000 ftra igaz nem hajtották be. Meg ezek a helyek már nagyon égetve vannak, rengeteg ott a csöves.

Amúgy jegyre kérjetek és az is hasznos tud lenni, ha megisztok előtte 1-2 sört, úgy tapasztaltam hogy úgy jobban meg az emberekkel a "beszélgetés". Kajára semmi képp ne, mert Pesten megszokták, hogy mindenki piára kér. Az is jó, ha mondjuk azt mondjátok, hogy 100 ft kéne a boromhoz, tudnátok segíteni? Úgy szoktak adni, de főleg péntek-szombat este, amikor már mindenki részeg aki csak teheti. A lényeg, hogy legyetek udvariasak, akkor is, ha nem kaptok, kisebb eséllyel fognak rátok rendőrt hívni.

Meg az is jó módszer, ha jegyre kértek és mutogatjátok, hogy ennyi pénzetek van, ennyi kéne még, akkor is szoktak adni.

Majd írd le hogy sikerült:)

2013. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, iylesmibe gondolkodtunk mi is.


vagy külföldiektöl kérni 1-1 eurot, nekik ugy is annyi pénzük van mint a dágvány.

2013. aug. 5. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, magam vettem a gépem. Mert ember vagyok.
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szóval akkor aki szegény az szerinted már nem is ember?
2013. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!