Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő építőmérnök vagyok....

Pályakezdő építőmérnök vagyok. Baranya megyében vmi jó állás? Lehetséges ez így?

Figyelt kérdés
Elvégeztem az egyetemet, de még nem teljesen. Úgy értem, hogy az összes tantárgyamat teljesítettem, márcsak a szakdolgozat és az államvizsga van vissza a következő félévben. De mivel csak ezek vannak vissza így nekem vége van már a sulinak, nem vagyok már diák, megszűnt a jogviszonyom és el szeretnék kezdeni dolgozni vmit, lehetőleg építőmérnökként. Szerintetek lehetséges ez így, hogy bekerüljek vhova diploma nélkül? Hol lehetne állást keresni, ti voltatok már ilyen helyzetben? Muszáj lenne vmit dolgozni és ha lehetséges akkor már a leendő szakmámban akarnék elhelyezkedni.

2013. aug. 8. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Végig kell nézni az álláshirdetési portálokat, a szakmaiakat is, konkrét cégek honlapjait is lehet fürkészni,suliban érdeklődni a tanároknál, már végzett sulitársaknál stb.

Írni kell egy olyan önéletrajzot amiben nem titkolod el, hogy pályakezdő vagy, de hangsúlyozod az iskolai munkáidat, a szakmai gyakorlatról írsz, mint munkatapasztalat és nem árt, ha az jön le az egészből, hogy lelkes vagy. Azt is említsd meg, hogy már nem kell bejárnod, hogy tudja a munkaadód, hogy számíthat rád. Ha alkalmi munkalehetőséged adódik, azt is vállald el, mert így tudsz kapcsolatot építeni, később könnyen lehet belőle állandó munka. Ezeket tudom javasolni

2013. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!