Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burger King kasszázás hogyan?

Burger King kasszázás hogyan?

Figyelt kérdés

jövőhéten kezdek a burger kingben diákmunkában és érdekelne h hogyan kell használni a pénztárgépet (tudom h elmondják, de érdekelne)

pl ha egy vevő kér egy kis cola-t egy sajtburgerrel, akkor mit kell csinálni a kasszával? (meg kell tanulni az ételek-italok kódjait?



#Burger King #kasszázás #pénztárgép használat
2013. aug. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mekiben dolgoztam, de gondolom a burgerben is hasonló rendszer van. Nem kódok vannak, hanem érintőképernyőn rendesen ki vannak írva a dolgok, és értelemszerűen arra nyomsz, amit kérnek. Ha menüben kérik, akkor meg a menü címszó alatt kell beütni,mert ugye úgy más árat számol mint külön a szendvics meg az üdítő stb. De ezt majd ott úgy is megmutatják, ha odakerülsz.
2013. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor nem olyan nehéz belejönni a kasszázásba. azért egy burgeres válaszára is kiváncsi lennék :)
2013. aug. 9. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Miért itt kérdezed???


LESZ OKTATÁS, OTT MAJD MEGMUTATJÁK!!!!!!

2013. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!